Takıntımı Hoşlantımı Aşkmı

Hayırlı günler veya geceler arkadaşlar.

Bir müşterimi ilk gördüğüm an kalbim fırlarcasına çarptı.

Bu nasıl duygu anlamadım.

Müşterimle sadece iş dialogları yaşadım. işinde kolaylıklar sundum.

Ama hiç ondan hoşlandığımı söylemedim.

Dedesiyle, annesiyle, bacısıyla, babasıyla, dayısıyla tanıştım. Annesiyle ana oğul olduk 1 haftada ama

İşlerini bir an önce teslim edip, bir daha onu görmemek için elimden geleni yaptım. ama bir türlü aklımdan çıkaramıyorum. facebook resimlerine bakıp duruyorum. Sayfasına hergün tek satır anlamlı yazılar yazıyor.

="Oyunun adı aşksa; yapabileceğn en iyi hamle "Cesarettir""

=Sözünü TARTMADAN söyleyebiliyorsan,

Aldığın cevaptan da İNCİNMEYECEKSİN...!

=Belkide Hayatımızı Değiştirecek İnsanlar Yanımızdan Sessiz, Sedasız Gectiler...

bunun gibi şeyler yazıyor. o da benden hoşlanıyormu bilmiyorum ama çok anlamlı bakıyor. o üzülmesin diye her istediğini maliyetine yaptım. o üzülmesin kırılmasın acı çekmesin diye ona hiçbirşey demedim. alakamı kestim. işini teslim ettim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• neden açılmadın ki

0|1
    0|0
    • korktum kabul etmez diye, umutsuz bir dua sadece diye. ama ben kolay kolay kimseden hoşlanmam sevmem. bilmiyorum o kızda ne var beni çeken.

• çok sağol, allah razı olsun sizden, sıkılmadan usanmadan cevap verdiniz, sizide yordum, kusuruma bakmayın.

• est. Allah yardımcın olsun ne demek

Kızlar Ne Diyor 2

• keşke bana da bir pastaneci aşık olsa :(

0|0
    0|0
    • aşk meslekte değil yürektedir. aşk çıkarsızca sevmektir. onun mutluluğunu istemektir. onun yerine acı çekmektir.

• kararlıysan konuş '' demek istemiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence konusmaliydin iyi ya da kötü.. simdi icinde bir keske kalicak söylesem ne olurdu söylemesem ne olurdu diye bunun muhasebesini yapmaktansa git konus olumlu cevap gelirse asktir olumsuz gelirse sadece hoslanmadir senin acindan..

0|1
    0|0
  • bu yazdıgı seylerı baskası ıcın de yazmıs olabılır bu kadar basit dusunme ama seviyorsan git konus bence klıselıkten olduk bee:)

0|1
    0|0
    • bana mantıklı olabilecek bütün yolları düşündüm. Ona söylesem iki taraflı üzüleceğiz. Tabi ben daha çok üzülecem :) Bir kızı bin kişi ister, bir kişi alır. bilmiyorum. doğrumu yapıyorum.

• yıne en ıyısını sen bılırsın de bu hayatta yaptıklarından degıl yapmadıklarından pisman olursun derler ya yıne klıseye bagladım oyle yanı.d

• bi yandan haklısın. iyi niyetliyim fazla.

Yükleniyor...