Yağın kasa dönüşmesi diye bir olay var mıdır?

Bu ne kadar doğrudur. Saçma geldi bana
Bana göre yağ kasa dönüşmez. Yağ erir. Kas kendi sadece gelişir. Tabi yağ erimeden altında ki kasın gelişmesi diye bir olay var. Ama yağ kasa dönüşmesi saçma. değil mi?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yani o söz " yağ gitsin , kas gelsin" zaten. Yağ kasa dönüşmez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gòbekli bir insanin gòbekli kasa donustugunu dusunsene off. s

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Saçmalığın önde gidenidir hem de. Bunu söyleyenin metabolizmanın nasıl işlediğine dair bilgisi yok seviyesindedir.

İkisi de farklı dokulardır, biri diğerine dönüşmez. Bu olabilseydi beynin akciğere, kalbin böbreğe dönüşmesi de sık görülen bir olay olurdu.

1|0
    0|0
  • Aynen dediğin gibi oluyor, yağ eriyip enerji verir, kas ayrıca oluşur. Yağın kasa dönüşmesi diye bişey yok ama yağlar eridikçe kasların ortaya çıkmasına yağın kasa dönüşmesi deniyor :)

1|0
    0|0
  • Yağ yaklır, kas gelişir.

1|0
    0|0
  • donusmez

1|0
    0|0
  • Sehir efsanesidir o soz yok ole bisey yaglar erimeye basladiginda var olan kaslar gorunur olur kas kutlende artis oldukca artan kas kutleside yag yakimina destek olur ayrica

1|0
    0|0
  • onu yapanla evlenirim

1|0
    0|0
  • Off yalan ya

1|0
    0|0
  • damar damar üstüne binmiştir :D bir de bu var

1|0
    0|0
  • Yağ kasa kesinlikle dönüşmez.. Direk kas yapcaksan kas programına göre yaparsın zayıf olan 3 ayda kas yapar yağlı olan anca 3 ayda yağını eritir.
    Not:spor yapıyorum
    Hatta 10 dk önce çıktım 😄

1|0
    0|0
  • yok öyle bir şey yav

1|0
    0|0
  • Katılıyorum dediklerine dediğin gibi

1|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yoktur.

1|0
    0|0
  • yoktur sehir efsanesi o yag erir başka halta yaramaz kasa dönüşmez o meret :D

1|0
    0|0
  • yağ yakıyorsun boşluğu kas ile dolduruyorsun olay bu :D

1|0
    0|0
  • yag erır alttakı kaslar bellı olur

1|0
    0|0
  • Spontene gelen bir sözdür. Yağ yakılır, kas kazanılır

1|0
    0|0
  • Biyolojik olarak aminoasit yağa dönüşebilir gliserit olabilir fakat yağ yani gliser aldehit ve trigliserit peptit bağımsız kuramaz veya aminoasit olamaz özetle kas yağa dönüşebilirken yağ donusemez

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yok

0|0
    0|0
  • yağ kasa dönüşmez sadace eriyip gider

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın

1|0
    0|0
  • önce yağı eritmeden kas yapıcı hareketler yaparsan yağ kas a dönüşür ve sporu bıraktığın anda da yağlar erir eski haline dönersin bu yüzden beslenme ve spora dikkat ederek önce yağ eritir sonra kas yapılır

1|0
    0|0
Yükleniyor...