En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever. Pekı ya sızce?

Tarafsız olarak baktıgınızda klubune en çok bağlı olan taraftar grubu kimde sizce her koşulda takımın arkasında olan?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Takımım diye söylemiyorum ama bence en güzel fenerbahçe taraftarı sever neden diye sorarsan mantıklı düşün takımın şike komplosu ile cebelleşiyor ama takım bırakmadan bitmeden sürekli destekliyor fenerbahçe 2011 de yıkılmadı çünkü taraftarı çok bağlı kulübe gerekse maddi gerekse manevi yönden forma satışında en fazla orjinal ürün alan fenerbahçe araştırmalara göre manevi olarakda tartışılır tabiki ama ben en bağlı taraftara sahip olduğumuzu şike soruşturması olduğumuz dönem milyonlarca taraftarın sokağa dökülüp fenerbahçe diyerek bağırmasıyla ve forma rekorun kırılmasıyla gördüm. sizinkiler farklı olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Çünkü sevinmek için sevmez, sevmek için bir neden aramaz. Beşiktaş'ın çocukları değişik sever, çok sever.

0|1
    0|0
  • Tartışılır da bjk kesinlikle değil 😂

0|1
    0|0
    • tartısılmasına suphe yok dostum da 3 büyükler içinde kesınlıkle besıktas bence ya aa diğer yandan amatör de full stada oynayan kocaeli falan var tabii :D

• Kardeş bu konularla bayaa ilgiliyim maçların tek stadda onandıgı yıllarda beşiktaşlılar hep mevzuları almıs 8 yemıs takımın 3 gün sonrakı macında stadı kapalı gişe oynamıs :D

• Daha geçen seneki küfürleri otobüsü tekmeleme sahneleri geliyor 😂

• ya renklileri görünce şükür yarabbi diyorum, iyi ki hata edip onlardan birini tutmamışım, gerçi tutsaydım onlardan birini ben yine beşiktaşı bulurdum, insan beşiktaştan başka bir takımı nasıl tutar bu ligte anlamam

0|1
    0|0
  • Boşuna BEŞİKTAŞK demiyoruz kardeşim :D

0|1
    0|0
  • Uefa'dan en iyi taraftar grubu ödülünü almışız zaten tartışmak bile gereksiz.

çArşı

0|0
    0|0
  • Adana Demir

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olduğunu herkes bilir Fenerbahçe tektir dostu yoktur kimseye ihtiyacı da yoktur çünkü taraftarı ona yeter.

0|1
    0|0
Yükleniyor...