Fitness'a yeni başladım toz kullanmalı mıyım?

Yaşım 18 boy 1.84 kilo 61 yani amacım kilo alıp kas yapmak. başlayalı 10 gün oldu sizce toz falan kullanmalı mıyım ne kullanmalıyım yabancıyım bu konuda?

Güncellemeler:
yardım lütfennnnnnnn

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim öncelikle ilk 3 ay hatta 5 ay supplement tavsiye etmem çünkü ilk 3-5 ay vücut zaten yeterince tepki vericek. Yeterki sen antremanını ve beslenmeni düzgün yapmaya çalış, vücudunun tepki vermediğini hissettikten sonra supplement kullan ki takviyen olsun sağlıcakla kal.

0|1
    0|0
  • şu an toz kullanırsan paranı çöpe atmış olursun 3 ay geçsin ondan sonra kullan kas miktarın ve kas tonun daha yeterli değil çünkü

0|1
    0|0
  • Toza 2 ay sonra başla şimdi karbonhidrat ağırlıklı ye protein de aynı şekilde epatates yumurta makarna pilav mercimek çorbası vs. Ye kilo al hacimkas

0|1
    0|0
  • hele dur Şu an gıdalarla protein karşılarsın fazlasıyla toz icin 6 ay gecsin derim fazla protein demek fazla kas olusumu demek değildir bedavadan yağlanırsın.

0|1
    0|0
  • protein tozu sivilce yapıyor istersen kullanabilirsin faydası illaki olur ama sen 75 kg a ulaşana kadar karbonhidrat aban makarna bulgur pirinç hatta Gainer da kullanabilrisin

0|1
    0|0
  • bence kullanma doğal olsun yani

0|1
    0|0
    • oda doğal hocam arastırdım sadece takviye..

• sadece benim görüşüm sen istediğini yapa bilirsin kolay gelsin iyi çalışmalar

• aynen oyle hocam eyvallah

• allll

0|0
    0|0
Yükleniyor...