Yarı çıplak bir halde Starbucksa gelen bir kadının amacı nedir?

Sorudan da anlaşıyor... Yarı çıplak bir halde Starbucksa gelip kahve alan sonra gazete okumaya başlayan bir kadın neyin peşindedir?

Etek boyu dizkapağından 1,5 karış yukarda bir etekle dolaşıpta sonrasınra namuslu kadın tavrı tanınmak sizce ne kadar samimi?

Hayır bide eliyle çekiştirmeler sırtı açılmasın diye tutmalar falan, o kadar rahatsızsan biraz uzun ve bol bir etek giy...

Güncellemeler:
soruyu anlamayanlar için özetliim

giymesine bişi demiyorum,iyiki giymiş bizde mutlu olduk oracıkta, fakiriz işte... zaten kız görelim diye giriyoruz oraya, Auuuhhuuuu.

orasını burası çekipte görünmemesi için yaptığı hareket nedir

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• sanane bundan ya da kime ne bayağı bakmışsın gelmiş namus kavramı diyorsun

2|3
    0|1
  • seni ilgilendirmez

1|4
    0|2
  • ben bu konuda bişey diyemeyeceğim niyetini bilemem ama göğsü açık t-shirt giyen bir kız var bizim yurtta yai çatal belli oluyor ama kızın sizin tabirinzle teşhir edip giydiğini düşünmüyorum çünkü içeride de dışarıda da öyle giyiyor.Kimisi açıkken rahat edemez kimisi kapalıyken.Ben zevk meselesi olduğunu düşünüyorum.beğenmiş giymiş de olabilir kendine bktırmak için de giymiş olabilir.Günahını almayalım.

0|0
    0|0
  • Amaç teşhir etmekten başka bir şey değil böyle bayanlar afedersiniz de gelip sonra özgür bir ülkedeyiz diyorlar. Soyunmak özgürlük değil bunu anlasalar

0|2
    1|1
    • o zaman neden senin tabirinle "soyunan" adrianayı avatara koyuyorsun :)

• Çıplak değil. Ve sanıyorum ki brezilya halkı bunları sindirmiş. Ama bir türkiyenin hali gözler önünde :) bırak eteği pantolon giysen kuduran tipler var. Böyle bir ülkede de süper mini giyen bir bayanın kaşıntısı vardır bana göre. Gitsin tatilde giysin ama bizim ülkemiz bunları yiyip yutamıyor malesef soruda da görüldüğü gibi

• mini etek yarı çıplaklık mı sizin gözünüzde? bikiniyle geldi diye düşündüm soruyu ilk okuduğumda. herkes istediğini giyer, istediğini yapar. ama rahatsız oluyorsa giymemesi gerektiği konusunda haklısın.

1|0
    0|1
  • Kahve hararet yapıyordur yazık la hatuna:(

0|0
    0|0
  • o eteği giyiyorsan çekiştirmeyeceksin çekiştiriyorsan giymeyeceksin

0|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 10

• onu bende hıc anlamıyrm miniyi giyiyo paso eliyle cekiyo indiriyo Askılı giyyo askı düşüyo hemen zınk duzeltıyo:d ne gerek var bunlar tamam güzelsn de oranı buranı acınca ne olyo. ondan sonra vay efendm tacize ugradm benı ormanda şey ettiler. e ederler :D

0|1
    1|0
  • teşhir ediyordur, yarı çıplak olmak, gözler önünde olmak hoşuna gidiyordur, vücuduna güveniyordur, birisiyle buluşacaktır vakit öldürüyordur vs vs vs

bunlar olası nedenler ama bu şekilde giyindiği için kimseyi bu şekilde yargılamamak gerek. özgürlük, toplum içindeki sınırlamalara uyulduğu HER DURUM için istisnasız özgürlüktür. bu sizin anlayışınıza uymayabilir, tamam ama sırf bu yüzden onu yargılamak doğru mu? bırakın isteyen istediği gibi giyinsin...

2|0
    1|0
    • valla bulunduğumuz ortama hiç uymadı bence... kafede yaklatış 20-30 kişi vardı aile çoluk çocuk bir anda sessizlik oldu falan...

giymesini yargılamıyorum güncellemeye bakarsan...

• sadece soruya değil, cevaplara binaen de yazdım.

bence nerede ve nasıl olduğu önemli değil. eğitimli ve bilinçli insanlar arasındaysa sorun olmamalı.

• çeneni kapa salya saçıyorsun

3|1
    0|1
  • Kaşarlık etekte değil niyette adamlık bilekte değil yürektedir

morali bozuktu kendini iyi hissettirirmek için kaçamak bakışlara ihtiyaç duydu

1|0
    0|0
  • sende dikkatli baktığına göre bir payda kendine çıkar

2|0
    0|0
  • o*yum ama namusluyum ayagı

0|1
    3|0
  • Hocam yüzde yüz hak veriyorum sana.

0|1
    2|0
  • o da işin raconu bilmiyosun sen :D

0|0
    0|0
  • noluyo la herkez süper mod burda

0|0
    0|0
  • bende yarı çıplak gitmiştim.

0|0
    0|0
    • erkeklerde sorun olmuyro koltuk altı kıllı ve atletle gitmediysen.

Yükleniyor...