GALATASARAY yardım lütfen?

Yarınki basketbol maçına bileti şimdi online olarak biletixten alsam, yarın maça gittiğimde salonun gişesinde alabiliyor muyum biletimi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığın yer neresi bilimyorum ama bakrköyde capacity avmde bilet kestirebiliyorsun bunun dışında bir kaç nokta daha var çeşitli semtlerde öteki türlü hiç denemedim bilet online alıp maça direk gidip ordan maça girmeyi ama vardır belkide

0|0
    0|0
    • Avcılarda kalıyorum. Araştırıyım olmazsa yakın bir biletix satış noktasından alırım. Yardımın için sağol yine

• bakırköy capacity dekine geleceksen avcılardan bin bahçelievler duragındada (Kadir Has AVM nin orası) inebilirsin ama bakırköyü iyi bilmiyorsan incirli duragında in bahçelievler duragından sonra ki yani inince bakırköy minibüslerine bin avm de indiririler seni. Avcılardan henhangi bir avm yi soruyorsan Avcılarda Üniversiterden sonra Pelikan AVM var , beylükdüzünde migras avm, bakırköye doğru bakırköye doğru airport avm var yenibosna duragı, bahçelievler duragı kadir has avm var merter duragında inersen marmara forum var , var oğlu var yanii

• evvallah o zaman bende öğrenmiş olmuş bu sayedenn

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Alırsın tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...