Derbi Aziz Yıldırımın dediği tarihte mi oynanır?

Aziz Yıldırım ertelenen derbi 32. haftadaki Galatasaray-Beşiktaş maçından sonra oynanacak dedi. Acaba neye dayanarak boyle garanti konuştu

Federasyon , Aziz Yildirim istedi diye 50 gun sonra bitime iki hafta kala oynatır mı?

Aziz Yıldırımın konuşması için tıkla

0|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

• Hahah sence sikeci pislikler. Terörle falan alakasi yoktu macin ertelenmesinin. Tek sebebi puan farkı şampiyonluk.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Artık bu iş bu kadar ortaya çıktıktan sonra bu maçı, ne kadar isteselerde, beşiktaş maçından sonraya alamazlar. yemez herhalde o kadarı...

0|1
    0|0
    • Ne zaman oynanıp oynanmayacagi çokta umrumda devil benim merak ettiğim bu adam neye dayanarak bu kadar emin konusuyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım düşmanlığı ne güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Öyle bir şey olmamalı oynat kardeşim 6 nisanda. Ne engel var?

Ayrıca bizim maçlarımız Beşiktaşın istediği tarihler bilerek seçilmedi ki bizim talebimiz makuldu biraz önce bitsin diye seçilmiş tarihlerdi bunlar ise maçı arkaya atıp değişik planlar peşindeler.

0|1
    0|0
  • kupayı areneda kaldırma niyetinde de çok görmek istiyorsa Galatasaray kulübünü ziyaret edebilir hiç göremediği kupalar orada

0|1
    0|0
  • Beşiktaşı şampiyon yaptıracağız
    3. Yıldızı taktıracağız
    #GalatasarayMenfaatleri
    Aziz engel olamaz

0|1
    0|0
  • bütün derdi kupayı bizim sahamızda kaldırmak
    ama çok bekler gibime geliyor

1|1
    0|0
  • Geçmişte olduğu gibi şampiyon olmak için ne kadar pislik varsa yapacaklar geçmişte hep başarılı oldular pisliklerinde umarım bu sefer olamazlar ama umudum kırılıyor birde ne kadar pislik varsa yapıp mağduru oynamaları çok çileden çıkarrtıcı

0|1
    0|0
  • bizimkilerin umrunda değildir bence biz takılmadıktan sonra onlar birbirlerini yesinler isterlerse gs derbisinden sonra oynansın zaten hala önlerinde olmuş olacağız tasasını onlar düşünsün

0|1
    0|0
    • Benim takıldıgım kimin şampiyon olacağı değil. Kim oluyor da bu tarihte oynanacak diyebiliyor

• bu sadece dün olan bişey değil ki ne zamandır süregelen bir tutum onca süredir peki ne yapıldı ne değiştirildi hangi tedbirler alındı hiç hesabını soracak olan kim veya hesap sormaya cesaret edebilecek olan yok tepedekilerde

• öyle bişi olmaz ortaya çıktı foyalar ayrıca gs yönetimi bunu kabul etmez hadi diyelim çapsızlık yaptı etti mümkünse arenaya falan gelmesin çıkamaz

0|1
    0|0
    • kameramanın olayı anladıktan sonra anında geri kaçması da ayrı bir hava katmış.

• 28 Nisan perşembe oynanacak..
    azizin çiftliği değil süper lig..

0|1
    0|0
  • Bana kalsa ligler bittikten sonra oynarırım. Nasıl olsa şampiyon BJK olacak. Formalite maçı olur.

0|1
    0|0
  • Neyse..

0|1
    0|0
  • Türkiye Futbol Fenerasyonu var bu ulkede birader.. Her türlü kahpeligi hapar azize

0|1
    0|0
  • O güne kadar şampiyonluğumuzu çoktan ilan ederiz. Aziz boş boş konuşsun :)

0|1
    0|0
  • eger nisanda oynanırsa biz zaten ilan etmiş oluruz)

0|1
    0|0
  • Tff onun dediğini yapıyor zaten. Ayrıca bu adam karıköydeki kupa hezimetini bellki çok içerlemiş. Acıdım:d

0|1
    0|0
  • Beşiktaş-Mersin İY (18 Ocak 2016) erteleme sonucu maç 17 Şubat 2016 oynandı
    Beşiktaş-Trabzonspor (24 Ocak 2016) erteleme sonucu maç 15 Mart 2016 oynadı
    Lütfen kimse eyyamcılık yapmasın -.-
    Ligin kendi seyri, türkiye kupası mücadeleri ve milli maç prgramı gözden kaçırmayın
    TFF bir karar verecektir kuşkusuz ama bundan çıkarım yapmaya gerek yok...-.-

0|0
    0|0
    • Kupa ve milli maçlar hariç bahsettige kadar 4 hafta ici müsait. Beşiktaş ertelemeden sonra kendi istediği tarihte oynanacak diye açıklama yapmadi.50 gün sonra mac yapmadı

Neye dayanarak o tarihte oynanacak diyor eyyamcilik budur

• Bu futbolu küçüktenleri insanları son yıllardaki olaylardan dolayı futboldan sogutanlari biliyoruz

• neyse FUTBOL güzeldir yinede :D

• İddialar ciddi ama Gs-Bjk den sonra oynanacak lafını ben duymadım ses gelmiyor ondan sonrası ama hakaretleri Gs-Bjk maçından sonra olmaz der gibi. Açıklama yaparlar artık.

0|0
    0|0
    • Sonunu yuksek sesle izlersen duyarsın. Duymadıysan da medyayı takip edebilirsin herkes haberini yaptı. Benim aklıma takılan olay şu, sen kim oluyorsun da bu tarihte oynanacak diyebiliyorsun

• Aciyorum da "Gs-Bjk maçından sonra" diyor devamı gelmiyor.
      Eğer böyle bir şey olduysa tabiki bir sıkıntı var.

• oynanmaz

0|0
    0|0
  • aziz yıldırımın dediiği tarihde kupa maçı var bende ilkden kızmıştımda mantıklı düşününce salakmı bu adam kupa maçının olduğu tarihi işaret etsin

0|0
    0|0
    • Derbiden sonraki herhangi bir tarih , bunun için son hafta da olabilir

• zaten çok bir secenek yok
      ya 28 Nisan ya da en son hafta
      çünkü kupa ve milli takım maçları var

• belli olmaz

0|0
    0|0
  • İki klubün uzlaştığı ve federasyonun onay verdiği tarihte oynanır

0|0
    0|0