Bir kadın ilgisini veya hoşlandıgını nasıl belli eder?

bir kadın ilgisini veya hoşlandıgını nasıl belli eder

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bunun sebebi seni tam anlayamamış.. o yuzden o da gel git yaşıyor.. ama klasik kızların hoşlantı tripleri yapıyor

0|0
    0|0
    • kız degil oda evli bende kadının ilgisini anlamakta gerçekten zorlanıyorum birisi bu konuda yardımcı olursa sevinirim .ilgisi var mıyokmu arada mesajlaşıyoruz cep telden vesaire sosyal ağdan. bazen susuyor çok ilgisiz oluyor bende ilgisiz oldugumda bu sefer arada bir mesaj atıyor bu sefer şaşırıp kalıyorum. açılsammı diyorum açılmasammı oda evli bende.

• böyle düşündüğün için tövbe et ve tövbeni pişmanlıkla birleştir.nasihat alman umulur...

• nasihat istemiyorum bu durumu çözümlemek istiyorum nasihat değil

Kızlar Ne Diyor 4

• Ynaında burnuşunu karıştırmazsa tamamdır emmolu.

0|1
    0|0
  • bakışlarıyla edebilir

0|0
    0|0
  • seninle konuşurken ses tonu degişiyorsa veya yanından gecerken adımları hızlaşıyorsa hoşlanıyordur.

0|0
    0|0
    • bunu anlamakta çok zorlanıyorum bazen ilgii oluyor bazen ilgisiz aklım karışıyor

• Gözlerimi ondan ayırmam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• güzel sözlerle seninle ilgili gözükerek hoslandiklarini belli ederler.

0|0
    0|0
  • aga ben bu sorudan yemin ediyorum sıkıldım yaa buradaki yorumları okuyacaksın kendine göre olanları seçeceksin sonra gidip kıza açılacaksın kız sana tekmeyi vuracak sonra müslüm babaya baglayacaksın yapma bunları hoşlanma belirtisi her kişide farklıdır bu anlamak çok zor kendine kandırma böyle şeylerle vakit harcama cidden sıkıldım ben ya öffffffffff.

0|0
    0|0
Yükleniyor...