Fenerbahçe'nin Ekşidiği An Düşünceleriniz?

#Beşiktaş Taraftarına Gerizeklı Diyen Fenerbahçelilere En Güzel Cevap Kendi Takımlarını Temsil Eden Ekşioğlu Tarafından Böyle Yorum Yapanları Ekşitti..
Fenerbahçe'nin Ekşidiği An Düşünceleriniz?

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• dün bunları canlı izledim ben. ne var bunda anlamadım? hayır yani 8 mayıstan sonra oynanabileceğine inanan mallar var mı cidden? adam kendi teknik direktörüyle fikstür hesabı yapıyor ve bu da şike oluyor asdgskj siz cidden paranoya sınırlarını da aştınız artk. hayır sanırsın adam demiş ki 'ben satın aldım gs'yi merak etme beşiktaş'ı haşamat edecek' ya da 'hakemleri ayarladım ikisinin de ağzına sıçacak' . eee bu da değil cidden soruyorum neyine bu kadar celallendiniz? Konu fikstür yönetmekse beşiktaşlı metin albayrakda mersin idmanyurdu ve rize maçlarına tarih ayarladı onlarıda konuşun işiniz sadece algı yaratmak. bukadar korkuyorsunuz kin ve kuyruk acısı size bunları yaptırıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Aziz kankasi tüpçüyu atamış iste hala neyi inkar edecekler

Bunlar rezil olmaktan bıkmadı

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin bunlara

0|0
    0|0
  • 12 numarayla feneristi takan hala var mı beyler hesap sahipleri ergenlerin teki sürekli kendi kendilerine tongaya düşüyorlar :)

0|1
    0|0
  • Aziz Yildirim seyircisiz oynanacaksa oynanmasin demis ayrica hic bir ihbar yokken durduk yere ya biz bragadan geldik maci oynamayak mi dedi maci es kaza gs kazansaydi isidde mac sonu patlama yapsaydi aziz yildirim mi goruyon mu bak mac sonu bomba patlattirdi derlerdi su istiklalde ki patlamanin da arkasinda aziz yildirim varmis 11 eylul saldirisini da aziz yildirimin duzenlettigi hakkinda ciddi bir istihbarat varmis :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...