Çocuk benden başka herkesle sevgili oldu resmen:((

evet biri vardı okulda yüz vermediğim hiç

bi sene boyunca her yerde karşıma çıkıp hiç çekinmeden karşımda dakiklarca beni izleyen sınıfımın önünde bekleyen ama gelip açılamayan bir türlü

şimdi bu çocuk üç dört kişiyle çıktı bu kızların hepside bana benziyolar kısa sürdü hepsionların yanındayken bile dönüp gözümün içine bakar hala

sizce unutmuşmudur beni çünkü galiba şimdide ben onu İSTİYORUM!

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• amacı ne diye sorup duruyorsun burada asıl soru senin amacın ne? neyi öğrenmek istiyorsun? farz edelim ki senin pis aşağılayıcı bakışların yüzünden sana açılamadı ama aynı zamanda seni unutamadığı için sana benzeyen kızlarla çıkmaya başladı. eee? sanıyor musun ki gelip bu davranışının sebebini sana anlatacak? senin gibi tiplerin tavrının "hahayyt hala bana aşık beni unutamadı ondan böyle yapıyor" olacağını biliyor artık. senin o muhteşem egonu tatmin etmene izin vermeyecek artık. kıskançlıktan kudursan da gözüne gözüne sokacak herşeyi. sanma ki tekrar sana sırnaşacak. seninle beraber olsa bile o sevgiye nefret karıştı, kangren oldu ve kirlendi, seni o platonik duygularla sevemeyecek, işini görecek yalnızca. sevgi ile nefret arasında çok ince bir çizgi var bu da sana ve senin gibi olanlara ders olsun.

1|0
    0|0
    • peki kaybeden ben miyim yine o bu yuzden gercekten hahaytt

ayrica bir nefret etme konusunda hakli olabilirsin nefret karismis sanki evet

En İyi Kız Görüşü

• sana açılamıyor ama o kızlara açılıyor. Sencede tuhaf değil mi

0|0
    0|0
    • sorun bende mi yani?nerde sorun ne

• ya bir sus napıosun sen:D:D:D

• terket burayı:D:D

Erkekler Ne Diyor 11

• illa 3 4 kişiyi elden geçirmesi lazım yoksa istemezsiniz. sonrada ağlarsınız hayatımda gördüğüm en aptal canlı türü bu insanın dişileri

0|2
    0|0
  • yaa popüler oldu çocuk sen gidecen onun yanına sen yüz verme oda böyle yapsınn... işte sana

0|0
    0|0
    • aynen ya

• peki o kızı diğerlerinden farklı kılan ne

benim için soğuk nevale derler bu yüzden cesaret edemedi mi acaba

bilmiyorum ama mutsuz oluyorum böylede

neyse sen mutlu olursun inşallah

• bilmiyorumki işte bende ilk defa bir bayanın yanında vede bir ortamda bu kadar iletişim problemi çekiyorum belki benlede alakalı olabilir belkide ortamla kız güzel ve etkileyeci kız ama dediğim gibi onu etkilyemiyorum anlıyormusun bunu yapamazsamda kızın gönlünü kazanamam..

olsun soğuk nevale ol öyleleri daha iyi ama anlayışlı ol ne olursa olsun...

• çocuğun taktik işe yaramış. Aferin.

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır :) bu cıktığı kızlar hep bana benziyor derken ? sen baştan kaybetmişsin .. kendini kimseye benzetmiyceksin.. bu dünyada senden 1 tane var unutma... seni kıskandırmaya calışıyor olabilir...

0|0
    0|0
    • bana benziyo derken tip olarak kaş göz ten yani yoksa zaten bu çocukla tanışmadık hiç platonik takıldı ama açılmadı

• hiç yardımcı olamadın:(

• geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye

0|1
    0|0
  • Kendi kendine "Bi zamanlar da bu vardı lan." diyodur sadece. Seninki de bir boşluğun sonucudur büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • nasıl platonik bu abi çocuk tespih yapmış :D

0|0
    0|0
    • valla bak ilk sene kimseyle çıkmadı hep gözü bendeydi yanında kız diye bişey yoktu peşimdeydi ama ben ona iğrenerek bakıyodum ya

şimdi kızlarla çıkmaya başladı:S bende kıskandım heralde

• birini sürekli bakışlarınla rahatsız et o zaman tanırsın iyi akşamlar

• buna ihtiyacım yok eyvallah.

• al işte yüz vermezsin vermezsin sonra sen aşık olursun

0|0
    0|0
    • o peşimdeyken ben ona resmen gıcık oluydum şimdi yanında kızlar var durmadan farklı farklı ve hala bana bakıyo hep kontrol ediyo sence gelme ihtimali var mı

• unuturmu yahu kaçırma.

0|0
    0|0
    • unutmaz mı ben onun platoniğiydim açılmadı hiç:S

• istiyorsan git söyle zaman kaybetme

0|0
    0|0
  • Hahh... Aferin sana... Bir erkek ille birsürü kızla çıkınca kıymete biniyor dimi yoksa dönüp bakmazsınız bile...

Sizin gibi kızlara uyuz oluyorum ben işte... Artis tipler..

Sana bakmaz o artık...

0|2
    0|0
    • aynen moruk bende uyuz oluyorum..

• peki o tekrar bana yönelmez mi

• Şansın var demek yönelebilir demek zaten.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...