TFF'nin Amacı Sizce Fenerbahçenin Arenada Kupa Kaldırmasını Sağlamakmı?

Böyle söylemler var. TFFnin asıl amacı derbiyi son haftaya bırakıp bir hakem hatası ya da normal şekilde Fenerbahçenin Arenada kazanıp kupa kaldırmasını istemesiymiş.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Önce bir lider olsunlar da, sonra kupa alırlar. Bizim millet manyak oldu, geçen Ivan Bebek'e gösterilen tepkilerden sonra iyice ikna oldum takmış millet hakemlere falan.

Federasyon konusunda Sergen Yalçın'ın taa 2013'de ettiği lafı alıntılamak lazım 'Ben hükümetin falan yerinde olsam bu federasyonu hiç düşünmez lağvederim. Bu federasyondan hiçbişey olmaz, türk futbolu bu adamlar ile hiçbir yere gelemez. Futbolu bilmeyen, futbolun gerekliliklerini ve dinamiklerini anlamayan, ciddiyetsiz tavırlı adamlarla hiçbir yere gelemez bu lig'

0|0
    0|0
  • dün bunları canlı izledim ben. ne var bunda anlamadım? hayır yani 8 mayıstan sonra oynanabileceğine inanan mallar var mı cidden? adam kendi teknik direktörüyle fikstür hesabı yapıyor ve bu da şike oluyor asdgskj siz cidden paranoya sınırlarını da aştınız artk. hayır sanırsın adam demiş ki 'ben satın aldım gs'yi merak etme beşiktaş'ı haşamat edecek' ya da 'hakemleri ayarladım ikisinin de ağzına sıçacak' . eee bu da değil cidden soruyorum neyine bu kadar celallendiniz? Konu fikstür yönetmekse beşiktaşlı metin albayrakda mersin idmanyurdu ve rize maçlarına tarih ayarladı onlarıda konuşun işiniz sadece algı yaratmak. bukadar korkuyorsunuz kin ve kuyruk acısı size bunları yaptırıyor.

0|0
    0|0
    • Korkanlar maç ertelensin diye türlü türlü oyunlar yapanlardır

• Git dünkü beyaz futbol yayınını izle senin gibilere kapak yapacak açıklama yaptılar

• 0|0
    0|0
    • Galatasaray maçın ertelenmesini istemedi ama TFF seyircisiz oynanmasını isteyince Gsde taraftar yoksa bizde maça çıkmayız dedi. Ama Aziz Yıldırım 1 gün önce çıkıp TFF gerekeni yapacaktır dedi

• Fener forumlarindan saçma birşey atma. Aziz Yıldırım Cumartesi çıktı TFF gerekeni yapacaktir dedi

• Sizin hayal gücünüzü seveyim ben. Hepiniz kafayı yemişsiniz. Fenerbahçe için derbinin tarihi dünden daha iyi bir gün olamazdı. Uefada kaybetmiş bir takım ligde kazanmaya mahkumdur, üstelik ezeli rakibine karşı oynayıp şampiyonluk yolunda ilerliyorsa. Maçın ileri tarihe ertelenmesi Fenerbahçe için dezavantajdır. Seyircisiz oynama kararından sonra TFF' yi arayıp "Seyircisiz oynamayalım bu adaletsiz olur" diyen Fenerbahçe' li yöneticilerdir.

0|0
    0|0
  • kendi tv kanallarına suç üstü yakalanan ezikler.
    bir de kameramanı kovmuş aziz efendi.

ayrıca arena'da onlar ancak kupanın sapını alırlar..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe 2007 de kupayla geldi ali samiyene sulu derbi diye arat bak öyle bir hesabimiz olmaz ayik olun

0|0
    0|0
  • şampiyon olsalar bile o saha da kupa kalkmaz..
    sulu derbiyi hatırlayın..

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...