Arkdaşın hesabından bir konu anlatacagım

Bir çıktığım vardı bunun benden önce 2.5 senelik bir ilişkisi olmuş ayrılmıştı..Neyse kız benle çıkarken cocuk bunu cagırmıs kotuyum ayagına kız gıtmıs arabasına bınmıs sonrada kızarkdasım bayılmıs hastalıgından dolayı cocuk da kızın fotolarını cekmıs uygunsuz fotogralarını kız benden ayrıldı onunla cıkıyor fotoları almak ıcın ...Bu yuzden buyuk kavgalar ettık küfürleştik baya...ne yapmam gerek bılmıyorum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsinden kurtul. :) Kurtul derken, irtibatını kopar. Ya da polise gidin. Cevrende düzgün insanlar olursa hayatın da düzgün olur. Düzgün insanların derdi olursa kendini ortaya yok. Ama o onun arabasına binmiş, o onun oygunsuz fotosunu çekmiş filan... Bunlar boş işler. Kurtul gitsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• biri benim arabamda bayılsa değil fotoğraf çekmek, tuş kilidini açamam. altıma sıçarım lan korkudan.

0|0
    0|0
  • adam tam bir pislik çıktı rıza baba

0|0
    0|0
  • 911 ara...

0|0
    0|0
  • iki kez okudum ama hiç anlamadım

0|0
    0|0
  • lezbiyenmisin.

0|0
    0|0
  • Sende bunu yedin ?

0|0
    0|0
  • Nerdesin sen

0|0
    0|0
  • aynı şeyler yazıyorsun ve aynı soruları gene yeniliyorsun farkındamısın

0|0
    0|0
  • özel hayatı yaymak büyük suç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu resmen tehdit yani... Eğer doğruluk payı varsa bu işte polise gidip suç duyurusunda bulunmalısınız. Tamam fotoğrafları vermesin, kız arkadaşında onun ile çıkmasın.Ne yapacak yani basıp yayına mı dağıtacak? Şikayetçi olur ve tazminat davası açarsınız.Çatır çatırda kazanırsınız.

Tabi dediğim gibi bu işi kız arkadaşınız sizin ile bitirip, onun ile birlikte olmak için bir tezgah kurmadıysa... Fotoğrafların varlığından ne kadar eminsiniz?

0|0
    0|0
  • heyecan dorukta

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksın o kızla bir daha konuşmayacaksın. Sana ne böyle pis işlerden..O kızı sil at

0|0
    0|0
Yükleniyor...