Eski sevgili muhabbeti

benim kızlar soruyor hesabım olmadıgından arkadaşınkinden paylaşıyorum

Bir kızla çıkmaya başlamıştım bu kızın 2.5 senelik çıktıgı olmuştu ondan bahsederdik çoçugu hiç sevmediğini söylerdi ben derdım benımle cıkıyosun 3 hafta felan oldu ama eskı cıktıgını halen unutamadıysan sevıyosan soyle kızmam dıyordum yok dıyodu senı sevıyorum felan neyse aradan zaman gectı bırgun beni aŞalıcak seyler soyledi yoksen olgun deılsın sıkıldım gıbısınden ogun ayrıldık ayrılmadan once facesını kapatıp yenı face almıstı aksamına facesını patlatdım bu eskı cıktıgıyla devam etmeye baslamıs konuşmaları felanda çok iyiydi bende kızın faceden oglanın faceye benımle kızın sarmas dolas resımlerı attım cocuk kızdan ayrılmadı ama kız baya yalan soylemıs ben buna baya saydırdım sonra hıc bısey senın dusundugun gıbı deıl dedı bılmedıgın seyler var dedı ogrenınce pısman olucaksın dedı Seni aşalamak ıcın soyledıklerım gercek deıldı benden nefret ıstedım dedı bende pişman olmam dedım bunun acıklaması olamaz dedım sonra eskı cıktıgına bıse yapmıcam yemın ettım oda ococugun ne halt yedıgını anlattı bu cocuk kız benle cıkarken hastayım ayagı yapıp kızı cagırmıs

sonrada cıktıgımda bana hasta oldugunu ve bayıldıgını soyledı sonra cocuk kızın uygunsuz fotolarını cekıp tehtıt etmış...Bende o cocugu bulup fotoları kendı yontemımle alabılırım dedım oda hayır dedı sen telını alırsın ama dedı o bılgısayara atmıs olabılır dedı ben hallettcem dedı Bana bunları anlattı..Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
Bugün çok büyük kavga ettik eski çıktıgımla hani salla gitsin dersin ya olmuyor ıste benımle cıkarken boyle olması bana koyuyor o cocugu buldugumda ne yaparım bılmıyorum
Bir çıktığım vardı bunun benden önce 2.5 senelik bir ilişkisi olmuş ayrılmıştı..Neyse kız benle çıkarken cocuk bunu cagırmıs kotuyum ayagına kız gıtmıs arabasına bınmıs sonrada kızarkdasım bayılmıs hastalıgından dolayı cocuk da kızın fotolarını cekmıs uygunsuz fotogralarını kız benden ayrıldı onunla cıkıyor fotoları almak ıcın ...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen bence çocugun telefonunu kızlara dağıt buradan :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bosver kendı yollarına bırak kız ıstemese gıtmezdı tamam vıcdanı hasta dıe gıttı hasta olmadıgını gordu nıe kaldı o fotoları cekılmesıne nıe musade ettı ıs ıcınde ıs bosver basını belaya sokma

0|0
    0|0
  • aynı şeyi söyleme anlamıyor kimse yazdıklarından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi bok anladıysam yazdıklarından.. çok karısık anlatmıssın

1|1
    0|0
    • HAHaa iyi ki okumamışım

• Bir çıktığım vardı bunun benden önce 2.5 senelik bir ilişkisi olmuş ayrılmıştı..Neyse kız benle çıkarken cocuk bunu cagırmıs kotuyum ayagına kız gıtmıs arabasına bınmıs sonrada kızarkdasım bayılmıs hastalıgından dolayı cocuk da kızın fotolarını cekmıs uygunsuz fotogralarını kız benden ayrıldı onunla cıkıyor fotoları almak ıcın ...

• anladım da bu kadarı saçma bence kız seni kandiriyo olabilir

• saf olma ya kandırıyo resmen 1, kız çok kalitesz biriymiş gbi geldi bana 2, madem sevmiyo bitti oğlann arabasnda ne işi vardı ii olduğunu görr görmez döner giderdi 3

0|0
    0|0
Yükleniyor...