Ablalarının kıyafetini giyen erkek çocuk yardım

Biz 4 kardeşiz 3 kız bir erkek o zamandan beri erkek kardeşimde dahil maddi yokluktan hep birbirimizin eskilerini paylaşıyoruz bende ablamın eskileriyle idare ediyorum ama şu sıralar sürekli bu meseleden kavga çıkartıyor erkek kardeşim mesela 4 kardeş gardolaplarımız ortak mesela bir pantolon giyiyor rahatsız ediyo diyor mesela bir tişört giyiyor beğenmiyo ayakabıları değiştirip giyiyoruz fırlatı giymicem diye neden böyle yapıyor 15 yaşında

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek birinin sizin kıyafetlerinizi giymesini normal bulman doğru mu sence ? çocuk değil 15 yaşında ergenlik döneminde artık kişiliğini seçiyor bu yüzden önceden sizin kıyafetlerinizi giymiş olabilir ama artık giymesini bekleyemezsiniz bu onun psikolojisini bozar. Anlıyorum durumlarınız iyi değil ama bu şekilde de olmaz.

0|0
    0|0
    • hep bizim değil yani kendi kıyafetletide var

• 1. sorum muhtelemen öyledir ama okuyor mu ? 2.sorum kıyafet seçimlerini siz mi yapıyorsunuz o mu? Olay aslında onun ergenlik dönemi yaşadığı için önceki şeyleri beğenmeyip asi tavırlar sergilemesi gayet normaldir.

• 1- okuyor

2- kıyafet seçimlerini evdekiler içinden o yapıyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkek kardeşin için çok normal bunlar tam ergenlik çağında hep itiraz etme ve özenme psikolojisi içinde.Birde üstüne bayanlara ait olan birşeylerin ona zorla giydirilmesi iyice bunaltmıştır onu. Merak edilcek bir durum yok bu zamanlarda geçicektir.Kimse olduğu yerde kalmıyor.

0|0
    0|0
    • ne yapmamı önwrirsin

• Ona istediği şeyleri alabilme durumun olmadığana göre(maddi durumun çokta iyi olsa her istediğini almak insanı tatminsiz yapar) bence ona şunları söylemelin.Her insanın dünyaya farklı şekilde geldiğini paranın pulun çokta önemli olmadığını, bizimde sınavımız bu şekilde işte, gibisinden şeyler söylemelisin.Çalışıp müacedele ederse ileride kendi hayatını yaşarkende bunları çekmemek için daha fazla ders çalışmaya teşvik etmelisin.

• geç olmadan psikolojik yardım almalısınız örnek model olarak 3 kız olduğu için doğal olarak sizleri örnek alıyor..psikolojik yardım iyi olabilir..imkanlar elvermiyorsa kendisine rol modeli alabileceği bir abiyle tanıştırın ya da yönlendirin onu örnek alsın giyimde ve davranışlarda biraz zaman geçirsinler beraber o yönlendirir..

0|0
    0|0
    • bi abi ?

• anladım tessekurler

• zor bir durumdur çocuğun tüm geleceğini etkiler lütfen bişeyler yapın...rica ederim bu arada

• Çünkü o kıyafetlerin kızlar için olduğunu düşünüyor ve arkadaşları arasında küçük düşmek istemiyor. Bence ona kendine özgü kıyafetler alın. Böylece aranızdaki sorun ortadan kalkar.

0|0
    0|0
  • İç çamaşır filan alıyor musunuz çocuğa yoksa sizin tangalarınızdan filan mı ikram ediyorsunuz?

Açıkcası şu an sanal fantezinin sınırlarını zorlayan sapıklardan biri olduğunu düşünüyorum. Millet de ciddi ciddi cevap veriyor mna going.

0|0
    0|0
  • O YAŞLARDA NORMAL KARŞILAMANIZ GEREK cünkü bende öyledim sürekli yeni şeyler alırdım 1 kere giyer atardım ama sonra düzeliyo kendine geliyosun

0|0
    0|0
  • yaşına ver bence.duruma üzüldüm cıdden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• erkek çocuğna pantolon alacak paranız yok ama evinizde pc ve internet mi var? hıhı.

0|0
    0|0
    • pantolon değil yani giyecek bir kaç parça bir şeyi var pc değil telefondan giriyorum internette komşumuzun wifisi sağolsun ödevler için vermişti

• senin derdin ne balım ?

yanı 15 yaşında ki erkelerle ilgili cidden ben O na yardım etmek istiyorum Yeter ama

0|0
    0|0
    • bende yardım etmek istiyorum

• neyle dalga geciyimki

• neyle olduğunu sen daha ıyı bılırsın. sene 200 tl verseniz çocuga dunyanın kıyafetını alır. Böylesaçmalıkmı olur 200 bırak 50 tlye bıle gıyınır çocuk

• deli 3 abla var size cekmıstırrr :))))

:))

benım erkek kardesımde var benımkılerı gıyer ama sorun yokk...

iç çamasırı ve bıkınım hariç tabıkıde ama takıntısı yok o 3 kız karsısında onlara benzemişşş

0|0
    0|0
  • interneti kestirip çocuğa giysi alabilirsiniz ya da daha mantıklı şeyler uydurabilirsin

0|0
    0|0
  • Hıammınaa. zor bir durum yeminnen.

0|1
    0|0
    • ne yapsam bir akla ihtiyacım var :(

• allah allah

0|0
    0|0
Yükleniyor...