Bu sitedeki bazı insanların anlamsız hareketleri hakkında düşünceleriniz? (hadiiçelim)

buradaki yazışmaların ardından bir şekilde iletişim kurduğunuz insanların, saatlerce yapılan sohbetlerin ardından, birden bire sizi engellediğini gördüğünüz oldu mu ?

yorumlarken, şahsımız tarafından herhangi bir rahatsız edici hareketin olmadığını bilerek yorumlamanızı rica ediyorum...

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• biri de beni engellemiş yorumum canını fena sıkmış galiba :) gülüyorum sadece bunlara..

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 9

• beni konuşmadanda engelleyenler var.umursama.

0|1
    0|1
  • Tasvip edilmeyen bir davranış karşısında engellemek oldukça normal, fakat söylediğiniz gibi bir durum varsa...Karşımızda duran organizma bir insan, o yüzden kişiyi yargılamaktan kaçınarak onu anlamaya çalışırım, sonuçta bizler karmaşık bir varlığız, kişi hakkında karar vermek kolay değil ve de olmamalı.

0|0
    0|0
  • kimseyle gereğinden fazla sohbetim olmadığı için, engel olayı da yaşamıyorum.

0|0
    0|1
  • Keyif onun burada bel bağladığım kimse yok.

0|0
    0|1
  • buna icilir evet.

0|0
    0|1
  • şansın var daha engelı yemeıdn :D

0|0
    0|1
  • tanıyınca kriterlerine uymadığını fark etmiş postalamış :/

0|1
    0|2
    • yav ne kriteri arkadaşım, düğün dernek mi kurcaz, iki üç hoş sohbet hepsi bu...

• değilmiş işte brocan :/

• o psikolojiye neden bu değl ama ruhsal bir sorun olsa gerek...çok da umrumda değil..laf ola beri gele işte

• Kendi kendime takılmamı engelleyenleri engellerim.

0|0
    0|1
  • daha okadar kaynaşmadık bro

0|0
    0|2
    • kaynaşmak meselesi değil de, normal seyrinde giden bir muhabbetin ardından engelleme ihtiyacnı neden hisseder insan...hadi facebook falan olsa anlarsın da burda bunu yapmak gerçekten ilginç...sadece merak ediyorum bu psikolojinin altında yatanı

Erkekler Ne Diyor 9

• Birisiyle konuşmayayım diye engelleyen bile oldu çok sorunlu bir site o yüzden pek bireylerle haşır neşir olmak istemiyorum.

0|1
    0|1
  • Evet oldu tamam o kadar sohbet olmadı ama gizlinin birisi beni engelledi sinirlenmiş ve sinirini benden almak istemiş herhalde önce fırça attı sonra engelledi :) ne diyeyim canı sağolsun:)

0|0
    0|1
  • Olur öyle arada sıkıntı yok ..

0|0
    0|1
  • Lapsssssss adlı bayana aşağılayıcı birşey dememe rağmen beni engellemiş canı sağolsun bende onu engelledim :D

0|1
    0|1
  • az önce kızın biri engelledi güya son lafını soktu öyle engelledi. :) gülüp geçiyorum.burda makarasına takılıyorum kimisi laçkasın der kimisi laubali.ulan dışarda yapar mıyım bunları aşufte :D

0|0
    0|1
  • sohbette değilde

çoğu zaman lafını bilmeyen dengesizleri engellerim

herkes haddini bilecek ...

1|0
    1|0
  • kim canını sıktı bu amcanın çabuk çıksın,

0|0
    0|1
  • Kim kime cam açtı ?

1|0