Fenerbahçe-Galatasaray maçı hakıkında ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz üzere maç ertelendi bu konu hakkında görüşleriniz nedir. Haberler de herkes isyanda ama bence doğru karar.

0|1
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu olaylar haddini asti bence ulkenin haline bak ya ama karar yerinde her ne kadar heyecan kursakta kalsa da onca cani riske atmaya gerek yok

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum ülkemiz şu aralar kötü bir durum içinde ertelenmesi bence de iyi oldu düşünmek bile istemiyorum öyle bir saldırı olsa binlerce insan

En İyi Erkek Görüşü

• Turk vatandaşina ne yapsan yaranamazsin mac ertelenmese orda patlama olma 300 500 kisi olse yine suc erteleniyor yine suc

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray alır

0|1
    0|0
  • Bu aziz yıldırımı zorla bana sevdirecekler azize bak maçı iptal ettirdi hayran olmamak elde değil :(

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım derbiden 1 gün önce TFF gerekeni yapacaktır dedi ve olanlar oldu

0|2
    0|0
  • Ben olsam maçı devre arasında birden bire erteler terör odaklarını şaşkına çevirirdim iki saat önceden cok erken oldu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İyi oldu

0|1
    0|0
  • birde tarih belli olsa

0|1
    0|0
  • fenere çelme takıcağız inşallah beşiktaş sampiyon olsun dicemde bjk de sevmiyorum onlarda gay bence

0|1
    0|0
  • Ne hikmetse Türkiye il sınırları içerisinde sadece galatasarayın maçları erteleniyo GALATASARAY darüşşafaka maçı ertelendi GALATASARAY fener maçı ertelendi o kadar maç var erteleme gel bu maçları ertele çok garip yalan dolan hepsi

0|1
    0|0
    • diğer maçları bilmiyorum ama bu maçın ertelenmesi bence doğru

• karar doğru tabiki

0|1
    0|0
  • Bence maç suriye de oynanmalıydı

0|1
    0|0
  • Seyircisiz oynanacağına ertelensin tabi

0|0
    0|0