Neden insanlar hayatlarına yeni birini dahil ettiğinde,en yakın arkadaşlarını ikinci plana atıyorlar?

Bir arkadaşınız var ama bu ilişkiyi 'arkadaşlık' gibi sadece tek bir cümleyle adlandıramıyorsunuz..O sizin için hem aileden biri gibi,hem sırdaşınız,hem kardeşiniz,hem hayat arkadaşınız..Beraber geçen onca yıl; acısıyla tatlıysıyla...Daha sonra bir bakıyorsunuz ki; arkadaşınızın hayatına biri giriyor ve size olan bütün ilgi drekt o kişiye yöneliyor..Sizin haliniz hatrınız sorulmuyor artık.Yavaş yavaş unutuluyorsunuz.Üzülüyorsunuz ama hiçbir şey diyemiyorsunuz,hiçbir şey.

Peki neden?

Neden insanlar hayatlarına yeni birini dahil ettiğinde,en yakın arkadaşlarını ikinci plana atıyorlar?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• İşte bunun adı vefasızlık.Gerçekten semt adı olmuş artık vefa .Anlık çıkarlarının kölesi olmuş herkez.Kimse kırma ya da kaybetme kaygısı taşımıyo.İnsanın hep gölge gibi yanında olan bir insanı bir başkasına değişmesine bende anlam veremiyorum.Sorun bizde harhalde.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilileri için arkadaşına sırt dönenlerin asıl dramı, ayrıldığı zaman başlar. Aldırma.

0|2
    0|0
  • Bu bana kuzenimi anımsattı. Ne zaman kız arkadaşı olsa, illa ki beni eker. Ben de şikayet ederim. İnsan haftada bir gün bile mi ayıramaz yani zaten haftanın minimum beş günü görüşüyosun sevgilinle diye. Bana verdiği cevap: "Ama sen kuzenimsin. Nasılsa hep oradasın." :((

1|1
    0|0
  • Vaktin nakit olması.

0|1
    0|0
  • yeni keşfedilene dek keyifli

keşfedince rutine bağlarsın, sonra eskiyi anımsarsın ve onlarla devam..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• merak etme agzı yanınca ilk gelecegi kişi sen olacaksındır

0|1
    0|0
  • ben hiçbir zaman böyle yapmadım hep dengede tuttum, kankam kardeşim dedigim evlendi ve bu 2. plan olayı oldu, şimdi çok pişman ama iş işten geçti, sadece karısı var ama onun dışında ne şartlarda olursa olsun onun yardımına koşacak bir arkadaşı veya arkadaşları yok, herşeyi dengede tutmak lazım, insan bulundugu anın hiç bitmeyecegini sanmamalı,

0|0
    0|0
Yükleniyor...