Erkek arkadaşımın amacı ne?

Erkek arkadaşm ona yalan söylediğmi düşünerek bna ağır hakaretler etmişti. 2 gün sonra pişman olduğuna dair mesajlar attı seni seviyorum moralim bozktu kafam guzeldi filan dedi. Arkadaşlarnı araya kattı benim arkadaşımı filan eklemş faceden. Yalnız benim okulm gereği Şu an başka bir yerdeym ben. Affetmem içn bişey yapmiyo yani nerdeyse hiç mesaj atmıyo en 1 hafta oldu en son 2 gün önce attığı mesajı yazıyorum. Eliz ne dicemi bilmiyorum. Ne söylesen haklsn. Ama benim sana anlatamadığm problemlerim var o akşmda çok içmişm snde öyle diynce alkolun etkisyle sana patladım ve hayatmdaki en değerli varlğa zarar verdim. Beni affet demeyeceğim ama sana o akşamı söz unutturacağım. Seni seviyorum. Aynen bunu yazdı cevap vermedim boş mesaj attı yine cevap vermedim 2 saat sonra napıyosn dedi evde olduğum halde geziyorm dedim tamam dedi. Normalde benimle aşırı ilgilenir ama bu durumda her zamanknden daha fazla ilgisine ihtiyacm varken susması beni deli ediyo. Carşmba günü eve gelicemi biliyo sana o akşamı unutturcam derken gelmemi falanmı bekliyo? Çok merak ediyorum amacı ne yaa:/

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• yani diyor ki yeni bir kiz tavlayana kadar benim pesimden kos. sevme sen bunu kalbini kirar bu. Oduuunnn !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Amacı şu bir eşşeklik yapmış hatasını telafi etmeye başlıyor adam ne bilsin senin ruh halini artık ilgi duymadığını düşünerek senden yavaş yavaş vazgeçmeye başlıyor ama hala seviyor sen ona ilgi göstermen lazım. Onun sana değil.

0|0
    0|0
  • Kısaca şunu söyleyebilirim bence yani benim görüşüme göre o yeni birini bulana kadar seninle oyalanıyor şu safhada

0|0
    0|0
  • bence ilerde gene aynı şeyleri yaparsa şaşırma senden defalarca özür dileyecek sen gene affedeceksin bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen kızma diye ilgilenmiyomuş gibi yapıyodur yani sinirli olduğunu düşünüp ilgil gösterip boğmayım diye mesaj atmıyodur ya da gereği kadr ilgilenmiyodur bence zmana bırak bence dediğin gibi bişe planlıyo olabilr

0|0
    0|0
  • bence seni seviyor ama insan içtiklerinde doğru söyler derler bilemedim şimdi bazen erkeklere geliyor ve öküzleşiyolar bilemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...