Spora ara vermek zorunda kalıp tekrar başlayınca sudan çıkmış balığa dönrn var mı?

3 aydır yaptığım spora ara vermek zorunda kalıyorum hep lanet olsun ki ne zaman spor yapsam böyle oluyor bir aydan fazla süre ara vermek zorunda kaldım tekrar başlayınca sudan çıkmış balığa döndüm eskiden yapabildiğim şeyleri yapamıyorum bunu en kısa zamanda nasıl telafi edicem beslenmeye gelince fakirlikten öğrenciyim ya proteinle beslenemiyorum kollarım da çelimsizleşti her zaman ilk kollarımdan kas kaybediyorum ve zor kazanıyorum

Güncellemeler:
bir de söylemeyi unuttum yaptığım kaslar yağa mı dönüşüyor her seferinde bilmiyorum her spor yapıp kilo alıp bırakınca daha da göbek yapıyorum

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eriyen kasların yerini vücut en kolay yağla doldurur o yüzden yağ oluşur sporu bırakınca 1 ay spor yap eski formuna gelirsin kas hafızası onları kaydetmiştir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• spora ara verilmez ama fazla bişey kaybetmemişsindir heralde 1 aya toplarsın hafif agırlık gir yoksa 2 hafta yatarsın ama ben şu kiloda kaldırdım deme hafif hafif tekrar aynı seviyeye gelirsin

0|1
    0|0
    • ara verilmez elbet ama hep mecbur kalıyorum bu arada yeni başlayan birinin beslenmesine ne ölçüde dikkat etmesi gerek eskiden yediğimden biraz fazla yesem yeter mi

• zar zor geçiniyorum hacı elimdeki parayla ne alsam diye kırk kere düşünüyorum suriyelilere 1200tl maaş bağlıyor devlet ben ülkemde mülteci gibi geçiniyorum

• sende haklısın kardeşim ne hale geldik. ama para istiyor işte bu sporda bütçene göre ayralıyacaksın o zaman

• 1-2 haftada toparlarsın

0|0
    0|0
  • sanirim ben 1 aydir ölü gibi spor yapiyordum
    bazen yapiyor bazen yapmiyor
    fakat suanhatta bugun tum planlarimi yaptim hazirana kadar saglam define olacagim

0|0
    0|0
  • Toz aldin mi kardesim

0|0
    0|0
  • Ben oldum ama Şu an iyiyim cokcsukur

0|0
    0|0
  • Aci gercegi ogrenmissin

0|0
    0|0
  • Olmaz mı ya.