En iyi dövüş sanatı sizce nedir?

En iyi dövüş sanatı sizce nedir görüşlerinizi paylasip bu konu hakiinda bana yardimci olursaniz sevinirim

Güncellemeler:
Muay Thai nasıl?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sallama pala döner bıçağı, Allah ne verdiyse :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Samuraylık

0|0
    0|0
    • Dövüş sanatı değil samuraylik
      Samuray bir askeri kademe jijutsu başta olmak üzere bazı savunma sanatlarını barındırır.

• Aikido
    En iyi saldırı savunmadır diyerekten, öğrenmeyi hep istemişimdir içten içe.

0|0
    0|0
  • tekvando

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Muay thai çok pislik bir spor eğer savunma için aliyirsan aikido ama öldürmek içinse krav maga nin jitsu

0|0
    0|0
  • Boks kesinlikle gerisi hikaye cok ani kombinasyon 3lü 5 li vuruslar var en sert vuran spordur ayrıca (boksörüm lisanslı)

0|0
    0|0
    • Ben dayak yedim milli boksör den kız mevzusu yüzünden burun kemiğim yamukmus bu sporu yapmak icin burun kemigimi aldirmam gerek dimi

• metroda 4 kişi saldırdı bana haraç kesmeye çalıştılar 4ünü indirmem 15 saniye aldı millet nasıl alkışladı varya:D güvenlik geldi helal olsun falan diyor... kız arkadasımda vardı bide yanımda düşün yani. kardeşim dolu memleket. Boksun bazı özel teknikleri var sokakta ilk vuran herzaman sen olucaksın hani ben kavga baslıycagını sezdigim anda vururum daha adam konusurken yani yaklastırmadan... vurupta kalkan adam daha yok... Savunmak degilde rakibe vurarak savuma gibi o adamda onu yapıyor trafikdeki

• Aynen kardesim ben en iyisi en kisa zamanda bir boks salonuna yazılayim senin bildiğin bir yer var mı

• kick boks ya da boks , mma yda olabilir oldukça etkili

0|0
    0|0
  • Muayh Thai iyidir kanımca

0|0
    0|0
  • Kick box

0|0
    0|0
  • Wing Tsun ötesini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Tai chi
    Wing tsun

0|0
    0|0
    • Bu spor bruce lee nin ustası ip man (donnie yen in) dövüş sanatı degilmi

• Etiyolojisini bilmiyorum pek. Wing Tsun yaptım ben kısa süreli. Federeasyonu Türkiye de
      Ama sokak için en iyisi bu derim. Türkiye de en usta isimlerden biri Emin Boztepe var. Alman askeri timlerine eğitim falan veriyordu.
      "Ben dövüş felsefesine ve tümüyle zekayla ilgili bir spor olan Wing Tzun üzerine eğildikçe, bunlarla ilgili okumaya ve düşünmeye başladıkça aradığım huzuru buldum."
      Gibi bir sözü de vardı. Hatta dünyaca ünlü bu adam

• Kickbox

0|0
    0|0
  • Taekwondo

0|0
    0|0
  • boks bence gitnek nasip olmadi

0|0
    0|0
Yükleniyor...