Başak burcu bayanını en çok ne mutlu eder ?

Başak burcu olanlar bakarsa sevinirim onun dışında sevgilisi başak burcu olan erkek arkadaşlarda cevaplarsa sevinirim . Başak burcu birçok tanıdığım oldu çok fazla neşeliler titizler ve hayatı umursamıyorlar resmen . Siz nasıl tanımlarsınız başak kadınını ? Onları en çok ne mutlu eder ?

En çok üzülecekleri şey nelerdir ?

Biraz bilgi verirseniz sevinirim şimdiden cevap yazan herkese teşekkür ederim .

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Başak burcu öyle takıntılıdır ki. neye takıntılı oldugunun farkına varmazsın.

iyi bari en azından simdiye kadar takmadıkları seylerle ilgiilenmişsin. dikkatli davran delice sev ve asla aldatma. güvenini kazanırsa senindir.

0|0
    0|0
    • Aldatmadım aldatmamda büyük konuşmayım güvenimi kazanması gerekir çünkü hep ona iyi şeyler yapıyorum ve deliler gibi seviyorum bunları ona yaşatacak en iyi insanın benim diye düşünüyorum ama böyle yapıncada beni çok üzüyor herşeyi diyor küçük düşürecek şeyler bile demeye getiriyor arada .

• Herşeyi açık açık söylüyor ben sırf bu yüzden kaç gün moralim bozuk gezdim . Sevdiğimi belli edince beni oynatıyor buluşmalardan kaçıyor vs vs. Değiştirmeye çalışmıyorum sözlerinin kırıcı olduğunu her geçen gün anlıyorum nasıl davranacağımıda bilemiyorum bazen çok iyi davranıyor bazen çok kötü .

• Duygular bazen değişkendir. sen bir süre mesaj atma arama bak sana nasıl sinirlenir. O zaman anlarsın sevdigini. üstüne düş ama düşme, sever gibi yap ama sev , sevdigini söyledin mi ona?

söylediysen birdaha sakın söyleme. defalarca söylememen lazım zaten cok cabuk söylediysen işin zorlaşır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• başak burcu bayanını en çok oğlak burcu erkeği mutlu eder NOKTA :)

0|0
    0|0
  • Ona küçük sürprizler yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...