Iddaa da kafayı yemıyorusunuz

arkadas tek golle yatıyorum heo boyle bır sey var mı

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• İddaa sadece maçları belirleyip alt üst 1 veya 2 vermek değildir. Takımları takip etmelisin, ligde kaçıncı haftadayız, ligin bitmesine kaç hafta kaldı vb. şekilde sürekli takip etmen gerekiyor. Bir aralar benim haftada 500 liram bankoydu. Sonradan başka şeylere yöneldiğim için takip edemedim.

0|0
    0|0
    • kardeş oyle bı tanıdık varsa yolla da bızde bılelım haftada 500 ne demek

• Takip edeceksin abi, akıllı oynayacaksın. Biz spor sayfalarını muhakkak okurduk, nesine.com'dan maçlar hakkındakş yorumlara ve köşe yazılarına göz atardık. Sürekli araştırırdık anlayacağın. Mesela geçenlerde Paris SG maçı vardı, oranı 1.45 giibiydi. Oynayanların hepsi yattı. Neden? Çünkü araştırsalardı en iyi oyuncusu İbrahimovic'in saka olduğunu ve maçta yer almayacağını bilirlerdi ve o maça oynamazlardı. Demek istediğim: körü körüne oynama bu oyunu, sağlam git.

• aynen kardeş

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• tek gol insanı hayattan soğutur

0|0
    0|0
  • Abi ne diyon sen kg var dedim maçtaki kaleci haftanın kalecisi oluyor gol yemiyor.

Artık iddaa garanti maç kalmadı bir tek bayern var

0|0
    0|0
  • Sen tek golle yatıyosun benim kaç tane kuponum baskette 0.5 sayıyla yattı bir bilsen

0|0
    0|0
  • Lanet olsun aynı dert bende war mk

0|0
    0|0
    • sorma kardeş yaw bı golden yatılır mı

• Cuma gunu psg maçına war yazdım Tek mac canlıdan kasayı bastım 1-0 btti hala etkisi altındaym 600 lira gtti tek gol

• İddaa'yı bırak kardeşim adamlar gençlerin harçlığını sömürüyor..

0|0
    0|0
  • Aynen benim de öyle.

0|0
    0|0
  • aynen kardeş dün yine ir maçtan yattım fakat bağımlılık yapıyor işte

0|0
    0|0
  • Reis sen ne konuşuyon ben bugün 7 milyar trabzon üstten yattı allah kuran carpsın ki.Dahada atm madrid üst olursa 2.5 milyar öyle gelecekti oda 1-1 .trabzondan nefret edıyom bu kadar aciz bir şey olamaz.

0|0
    0|0
    • ne yaptın kardeş kac lıra basıyon sen oyle

• Kardeş ajax 3.5 üst kavala basket üst trabzon üst fürth 3.5 üst espanyol üst 100 misli bastım ama trabzon yatırdı beni. adamlar fenere kafa tutuyor fener kim siz kimsiniz adamlar 3 gol atıp gönderiyor bize heryer trabzon diyorlar :D allahımın lazları

• ii miş kardeş

Yükleniyor...