Galatasaray - Fenerbahçe Maçı Sizce Gerçekten Güvenlik Zafiyeti Olduğu İçin Mi Ertelendi?

Bugün oynanması planlanan Galatasaray ile Fenerbahçe arasında ki maç son 1 saat kala ne hikmetse güvenlik gerekçesi ile önce seyircisiz oynanacağı anons edildi daha sonra iptal.

Bu ayakları bıraksınlar bu işte Fenerbahçe yönetiminin gerçekten bir işi var. Seyirciler stada alınmış güvenlik gerekçesi çıkıyor. Benim şahsi fikrim, Fenerbahçe UEFA Avrupa liginde Braga'ya 4-1 yenildi futbolcular yorgun, moral sıfır maça çıksalar kaybedecekler ve Beşiktaş ile puan farkı açılacak. Şimdi burda güvenlik ayaklarını herkes bıraksın. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Güncellemeler:
Güncel - 1

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmis olabilirler bu durumu

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bomba ihbarı yapıldığında zaten çoğu insan stada ulaşmıştı. O kalabalığın içine dalsa canlı bomba zaten amacına ulaşırdı. Üstelik diğer tüm maçlarda oynandı. Onlardan birinde de bomba patlayabilirdi.

0|1
    0|0
    • Bunu idrak edemeyen insanlar var yorumlarda işte.

• Haa bu derbide ben Galatasaraydan pek bişey beklemiyordum açıkcası. Bu birazda kendini ibra ettiren Dursun Özbeğin koltukta kalma süresini uzattı. Onlarda kesin fark yemekten korkuyolardı maç ertelenme kararına hemen atladılar.

• Bu maçtan bir Galatasaray'lı olarak galibiyet beklemiyordum zaten. Şahsi fikrim Galatasaray beraberlik için maça yatacak Beşiktaş'ın önünü açmak için.

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 saattir bas bas bağıran turGAY demir ertelettirmeyi fenerbahçe yaptırdı dedi dedi dedi SONRA?

Cumhurbaşkanın açıklamasından sonra geri vites yaptı

Bunu jandarma zorla iptal ettirdi ! Recepin açıklamalarını valinin açıklamalarını fanatik galatasaraylı futbol yorumcuları açıklamalarını izlemeni tavsiye ederim.
    Herşeyi aziz yaptı aziz yaptı aziz yaptı aziz yaptı aziz yaptı aziz yaptı offfffff

0|0
    0|0
    • Tamam tamam Aziz değil ben yaptım. Bomba ihbarı var dedim..

• Vali cumhurbaşkanı bile bu konuyla ilgili açıklama yaptıysa bu konu çok ciddi daha dün patlama olmuşken galatasaray taraftarın güvenliği için alınan bir karar aklınızda tilkilikler dolaşıyorsa sizin sorununuz bye

• Bakın sayın gizli, istihbari bilgiler öyle bir anda ortaya çıkmaz. Bir kaç gün önceden ya da minimum 1 gün önceden alınır.

Şimdi maça seyirciler alınmış, madem olay ciddi neden ilk olarak maçı iptal etmiyorsunuz? Hadi güvenlik açığı var kendini patlatacak bomba seyirciler boşaltılıyorken o kalabalık onun için bir nimet sayılır stadda belki daha güvenliyken sen insanları bombanın üzerine göndermiş oluyorsun mantıklı olarak. Haksız mıyım?

Elbette taraftarların can güvenliği, insanların can güvenliği çok önemli? Şu soruyu sormak gerekir taraftarı boşaltıyorsun ilk etapta futbolcular robot mu? Orada birşey olsa futbolcular zarar görmez mi? Şimdi sen onlar sahada diyebilirsin stadın içinde. Seyirciler se stadın içinde diye cevap veririm bende sana. Yani işin içinde tamam haydi seni kırmayım istihbari bilgi var ama işin aslı sorduğum soruda açıklama kısmında yazıyor. Yani ben eğitmen değilim sadece. Vesselam.

• bence iyi oldu. ulan ülke battı hala maç diyorsunuz be yuh

0|0
    0|0
    • Ülke battı? Nerde, nasıl batmış kafanda mı batırdın? Abudik gubidik konuşma sorumdan çekilebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin gibi düşünüyorum. Zaten maç ertelenmeden 2 saat önce Aziz Yıldıvım: "Bizim takım yorgun olduğu için maçın ertelenmesini istiyoruz" demişti.

1|1
    0|0
    • Karaktersiz bunlar. Sonra Fenerbahçe neden hiç sevilmiyor diye bas bas bağırıyorlar. Delikanlı olsunlar çıksınlar böyle palavralar ile kendilerini kandırırlar. Daha bir iki gün önce haksız maç kaybetmek neymiş kralını gördüler ama hala karaktersizlik akıyor paçalarından..

• Alayına Cimbom ulAn 😊

• böyle saçma bir futbol bakış açısı olanlarla bir şey konuşmaya gerek yok bir dolu spordan anlamayan insan bu yorumudanot düşmek için yazdım -.-

0|0
    0|0
  • Olum siz malmısınız orda bir bomba patlasa ebenizinkini görürsünüz seveyim derbinizide şampiyonluğunuzda. İnsanlar ölüyor tehdit altında ya salağı azizin parmagı var diyor.

0|0
    0|0
  • sacmalama ya ertelemeyi. Gs yonetimi. istedi bu kadar ucuz sataşma bahanesi aramayın

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki bilemeyiz sadece tahmin edebiliriz.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçesi Arenada Sneijderin Galatasarayına karşısına çıkmak istemedi.
    Açık ve net.
    Olayları bırakalim sonuca bakalım bu ertelenme işin en çok kime yaradı o nu konuşalım.

1|1
    0|0
  • Terör bahanesiyle yorgun ve moralsiz olan 2-3 gündür yorgunuz maçımız ertlensin diyen azizin oyunları bunlar... bu ülkede tek bu maç oynanmadı. hatta bu hafta oynanan tek derbi bu değildi adanaspor adana demispor derbiside vardı. ne hikmetse ülkedeki diğer maçlarda tehlike yok tek gs fb de var. ne hikmetse tehlike maça 2.5 saat kala taraftarlar stada girmeye başlamışken akıllarına geldi. zaten erteleme yapınca ya da seyircisiz oynanınca oraya gelmiş 10binlerce taraftarı bir anda güvenli konuma getirdi deme... tamam biz bu sezon lige havlu attık ama UYUMA BEŞİKTAŞLI KARDEŞİM şampiyonluğunuzu göz göre göre çalıyorlar uyumayın...

1|1
    0|0
Yükleniyor...