Sevgili dostlar, biri bana bu akşam oynanacak olan Galatasaray- Fenerbahçe maçının niye ertelendiğini açıklasın?

ben dahil kaba hesapla 30 000 taraftar zaten stadın olduğu bölgedeydik saat 17 00 itibariyle. Terörist saldırı olsa zaten hepimiz ölürdük. stada giremeyeceğine göre zaten bizim bulunduğumuz yerde patlatacaktı?

insanları bu kadar yormanın, pazar gününü zehir etmenin ne hali/ hakkı vardı federasyonun?
ayrıca ilk başta seyircisiz oynatmaya çalışmak zaten rezillik değil mi?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Ertelendi, İyi de oldu. Galatasarayın seyircisiz oynaması Galatasaraylı taraftalara yazık olurdu, haksızlık olurdu. Hem de oradaki futbolculara da yazık. Orada biri ölse bunun hesabını kim verecek. En iyi karar oldu. şu an zaten kaç patlama oldu. Bu millet o maçtaki bir patlamayı da kaldıramaz. O futbolculara da yazık. Onlarınki de can.

1|0
    0|0
    • dişi aslan kardeşim tabiki onların ki de can.
      can da bizim ki can değil miydi? ben bugün her galatasaraylının istediği gibi stada gitmek için 2 saat trafik çektim.
      17 00 da stada geldiğimde en az 30 bin kişi vardı. suikastçi yanıbaşımızda olabilirdi ve biz bunu göze alarak gittik.
      maçı erteleyeceksen o kadar insanı oraya niye topluyorsun? diye sorarlar adama..

• Teşekkür ederim aslann :)

• ne demek kardeşim ;)

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam eyvallah insan güvenliği mac ertelendi. Neden maca saatler kala? İl dışından ve uzak ilçelerden gelen adamlar maca 10 dk kala mi geliyorlar? Herkes bilir ki derbilere saatler önceden gidilir?

20 martta boyle bir olay Olacağını düşünmeyen var miydi? Birgün önce bomba patlayınca gs dacka basket maçını erteleyip , Beşiktaş antalya maçını oynatmak , bugün İstanbul'da onlarca maçı oynatmak nasıl mantık? Devlette dahil bana kim garanti verebilirdi oralarda patlama olmayacağına? Sadece arenada mi patlıyor bu lanet bomba

Hadi erteledin diyelim , sen bugün önlem alamadığın için erteliyorsan bu maçın oynanacağı tarihte yine bomba istihbaratı alirsan yine mi erteleyeceksin? Teröristlerin herşeyi etkileme gücü var mi bu kadar kolay mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilginç olaylar dönüyor. çoğu kişiden maçı erteleme yönünde talep vardı, evet olması gereken de buydu. ülke bu durumda ve herkes korku içindeyken elbet kimse bir maçı düşünmeyecekti. doğru bir karar verildiğine inaniyorum fakat; güvenlik yüzünden maçı erteleyen tff, diğer lig maçlarını da ertelerdi. özellikle adana'da bomba haberleri varken bugünkü maçı, beşiktaşın maçını da iptal olmalıydı. peki dün aziz'in "tff gerekeni yapacaktır" açıklaması neydi? kafam karışmadı değil..

0|0
    0|0
  • Bazı kafalara gore , Fenerbahçe yoruldu ondan dendi ama bomba patlar diye dusunduler seyircisiz oynama kararı verildi Galatasaray da kabul etmedi çünkü biletler iptal olursa zarar edecek zaten maddi yönden içerde Galatasaray

0|0
    0|0
    • nurum kardeş,
      öyle konuşuyorsun ki mantık yok. Galatasarayın maddi yönden kötü o yüzden istemedi.. Galatasaray stadının 34 bini zaten kombine zaten parayı sene başında aldılar bizden.
      patlar diye düşündüler diyorsan zaten biz dışarıdaydık terörist saldırı olsaydı zaten olurdu. maçla ne alakası var stad da mı patlatacaklardı =))

• Güvenlik sebebiyle istihbarat çalışmaları sonucu uygun görülmemiş bence iyi oldu o kadar kalabalık ta bomba patlasa ne olurdu bu birinci sebebi
    İkinci sebebi umut bulut yok ve ülkede yaşananlardan dolayı babasını kaybetti gs yaralı
    Üçüncü sebebi erteleme öncesinde açıklanan karara göre maç seyircisiz oynanacakti yine güvenlik nedeniyle bu da gs taraftarına olumsuz yansıyacaktı tribünün oyuncular üzerindeki etkisi sebebiyle bu yüzden gs dilekçe verdi son anda iki takımın da kabulü sonucu ip tel olfu

0|0
    0|0
    • stadın etrafı zaten dolmuştu..
      bu mu güvenlik önlemi?

• ben oradaydım..

• Bende tv de izledim ilk yayınlayan kanaldan öğrendim canlı bağlandılar kalabalık olabilir ama maç başladığı andan itibaren çok daha kalabalık olacak tek suçları bunu daha önceden bulfmdirmekeri lazımdı taraftarlara ayip oldu

• Bunların asıl amaçları maçı seyircisiz oynatmaktı.

Eğer bir ihbar veya güvenlik açığı varsa, maç neden oynanıyor? Maça 2 saat kalmış taraftarlar zaten stadın etrafında toplanmış "Taraftarların güvenliği için" seyircisiz oynama kararı çıkıyor.. İroniye bak..

Terör bahane, amaç belli!

0|0
    0|0
  • Kader kismet

0|0
    0|0
  • Galatasaray seyircisiz oynarsa bayrak çekmeye bir adim daha gidecekti ve insanlarin aklında bomba panigi vardı her allahın saati full olan taksim bomboş 😊

0|0
    0|0
  • Ertelenmeseydi şimdi 20 bin galatasarayın ölümlerini konuşuyorduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İstihbaratın vardır bir bildiği. Evet var hakları.

1|0
    0|0
  • Kısmet knk

0|0
    0|0
  • Takiminin yonetimine sor

0|0
    0|0
  • birşeyler olabilir diye

0|0
    0|0
  • Patlasa güvenlik alınmadı güvenlik alınsa niye iptal edildi mac cok mu önemli kardesim Şu an ülke kan ağlıyo

0|0
    0|0
    • kardeşim anlatamadığım bu zaten..
      patlatacak olsalar stadın içine gerek yok zaten dışarıda 30 bin kişi var.

• Demekki ortalığı karıstırmak icin söylenti attılar istedikleridr o zaten insanları paniğe sokma

• Bunlarin asil amaçları maçı seyircisiz oynatmaktı zaten ilk öyle açıkladılar. Fakat Dursun Özbek seyircimiz yoksa bizde maça çıkmayız diyince ertelemek zorunda kaldılar.

1|0
    0|0
    • benimde aklıma gelen yegane sebep bu..
      seyirciyi düşünecek olsalar zaten sabah saatinde bildirirlerdi.
      30 bin kişi dışarıdaydı zaten..

• Galeyan olsun diye yaptılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...