Burak Yılmaz hakkında her şey... .p

Siz ne düşünüyorsunuz bu adam hakkında?

Benim düşüncelerimden birisi, çirkef oluşu beni öldürüyor.

Fanatik olmayan birisi olarak soruyorum.

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• gol makınası en iyi golcü bazı hareketleri kızdırabilir bazılarını ,zaten ezikler kızdıkça adam hırslanıyor bayılıyorum.

1|2
    0|1
  • golden çok kendini yere atıyor:)))

0|3
    1|0
    • aynen kendi yere atmasıyla meşhur oldu :) başka takımın hakkını yemek ona normal geliyor

• bakında görün yaplan hareketten sakatlanmış,herkes aptal ya bir kendi akıllı:)

• Çok iyi bir futbolcu. Çok da yakışıklı daha ne olsun. Ronaldo'nun tahtına aday :)

3|0
    0|3
  • ne yakışıklı ne dürüst. onu seven insanlar ona nasıl bir gözlükten bakıyolarsa artık...

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'lıyım ve Beşiktaş'ken de sevmezdim,şımarık,kendini beğenmiş,özenti,antipatik,emek hırsızı.Düğüne 2 gün kala nişanlısını Rus danscılarla aldattığını okumustum,nefretim daha da arttı.

0|1
    0|0
  • karakteri çok iyi değil ama bizim aslanlarımızdan,kartal yürekli olsa da galatasarayın en güvendiği en sevdiği en beklentisi yüksek olduğu oyuncusudur,ben oyununu çok seviyorum,karakterini umut kadar sevmesem de,başarılarına diyecek yok zaten.

0|0
    0|0
  • Karakterini bilmem. Ama oyunculuğu çok iyi

2|0
    0|1
  • burağı çok seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• futbolculuğu iyi ama kişiliği yaramaz.Emek hırsızı deniliyor

1|2
    2|4
  • kesinlikle adam değil karakterin de bir sorun gittiği her takıma zarar verip gidiyor bakalım gsyede verip gidecek mi trabzonspor için ölürüm türkiyede trabzondan başka takıma gitmem diyor hemen 1 yıl sonra galatasaraya gidiyor beşiktaşlıyım beşiktaşın 2 puanını gasp ediyor bu nasıl bir çelişki gsli bburak yılmazı koruyor kolluyor savunuyor ama burak yılmaz başka takımda olsaydı ağzından geleni söylerdi örnek emre belözoğlu sırf fenere gitti diye hala ona karşı kin besliyorlar herkeze çirkef göstermeye çalışıyorlar :)

1|1
    0|0
  • Eleştirmeye devam siz adama laf attıkça adam o kadar gol atıyor ayrıca Burak´ın kendini yere atma dışında ne çirkefliğini gördünüz

1|0
    0|1
  • Boşversenize..

Oldukça efendi ve mütevazi oyuncudur Burak Yılmaz. İzleyin: link

2|0
    0|0
  • Burak Yılmaz'ın ayağına topu yakıştıramayan bi' ben varım sanırım..

0|1
    0|0
  • Tam bir profesyonel işini yapıyor.

1|0
    0|2
  • Burak yılmaz iyi oyuncu olmaya doğru ilerlemekte bu performansının arkasında özel hayatında yaşadığı zorlukları aşmasında gözünü açılmasını sağlayan şenol güneşe teşekkür ederim bir Galatasaraylı olarak Fatih Terimde Burak yılmazın bireysel gelişmesine katkı sağlıyor her geçen gün

0|0
    0|0
Yükleniyor...