Baklavalarin ortaya cikmasi için kaç yag oraninda olmak lazim?

Baklavalarin ortaya cikmasi için kaç yag oraninda olmak lazim?
Lutfen aydinlatin beni yuzde 12 deyim sikinca belli oluyor anca :)

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi yağ oranını neye göre hesapladın , öyle kolay bir iş değildir yağ hesaplaması tartılar falan kastediyorsan onlar traş. İkinci olarak karın kasların yeterince büyük ve güçlümü ki ortaya çıksınlar onuda bir sorgula. Mesela ben haftada bir çalışırım , belli olur fakat öyle aralarına parmak girecek kadar değil.

0|0
    0|0
    • Boyum kilom
      Bel basen boyun olculeri ile
      Bir site ye yazdim sonuç yuzde 12 cikti..
      Ha birde kilo vermeden yag orani dusurulur mu

• Dostum bu iş kolay bir iş değil , cm , cm ölçüp biçmesi lazım fakat bu iş genetikdir. Kiminde 10 olur gözükür çatır çatır , kimi 15 de belli eder. Genetik bu.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Dostum benim de sıkınca belli oluyor , sıkmadan belli olması için çok çalışmak profesyonel olmak gerekiyor :D

0|0
    0|0
    • Yani yağ oranının baya düşük olması , onun için de çok uğraşmak gerekiyor :(

• %8 diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Deri altı yağları kalmış o zaman kardiyo yapmaya devam et

0|0
    0|0
  • Yüzde 11 yüzde 10 gibi yağ oranlarına insen belli olur tabi sıkı çalışırsan daha belirgin olur

0|0
    0|0
  • %7-8 kardeşim.

0|0
    0|0
  • yüzde 12'den daha az

0|0
    0|0
  • 9 ila 8

0|0
    0|0
  • 15 den asagisi iyidir

0|0
    0|0
  • oranı bilmiyorum.. ama benim karın da fena değil şahsen

0|0
    0|0
  • Yag oraniyla baklavanin alakasi yok...
    Benim yag oranim gecen se %2.8 di baklava falanda yoktu

0|0
    0|0
    • %5 oranlara gelmek için yıllarını veren adamlar var , ve çok %5 bile çok tehlikeli beyin için özellike o işte bir yanlış vardır.

• @Nitra o iste yanlis yok...
      Yaklasik 8 aylik bir tedavi sureci gecirdim sonrasinda ve ozel mamalar ile destek alarak %6.3 oranina gelebildim ve doktorlarda direkten dondun diyerek biraktilar

• 8 alti

0|0
    0|0
Yükleniyor...