GS-FB Derbisi Ligin son haftası oynansin diyenler?

Evet arkadaşlar derbi iptal edildi. Ve Beşiktaş'a haksızlık yapıldı. Madem haklıydiniz sayın federasyon terör olayları olduğu gün neden bjk maçını oynattın. Şimdik arkadaşlar bu haksızlık'ı önlemek için benim bulduğum çözüm derbi son hafta oynansin bu başka türlü çözülemez. Ortada bir haksızlık var...

• Evet derbi 34. Haftadan sonra oynansin.
    50% (4)64% (7)58% (11)Oy Ver
  • Fener her konuda haklı.
    50% (4)36% (4)42% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeli futbolcular; Bragın beni oynamıcam dövücem :((((

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaşa haksızlık yapmak moda olmuş zaten bu ne ilk ne de son olacak

0|2
    0|0
  • Arkadaşlar valilik kararı üzerine iki klubün onayı ile maç iptal edildi

0|0
    0|0
  • Sizin derdiniz terör adalet haksızlık felan değil som hafta TT Arena da maçı oynayıp kupayı orda kaldırmak

0|0
    0|0
    • Bence seninde yazdıklarına göre hiç değil ayrıca ben galatasaraylı biri olarak son hafta maç oynansa kupayı kaldıracak kişi Fenerbahçe olmadığı surece o statda kupa kaldiran olmayacak Beşiktaş kendi stadında kupayı kaldırır. Tabi adaletli işler yapan hakemler olduğu sürece. Merak etme onada bir terör bahanesini federasyon bulur. Kupa töreni iptal ederler.

• Sen şu an bizim sahamızda kupa kaldırdınız acısı çıkmadı hala bizde sizinkinde kaldıralımda rahatlayalım diye düşündüm desene. bu kadar aciz olmayın. braga maçından beri yorgunuz maç ertelensin. onlar gerekli mesajı almıştır derken bu eziklik nedir arkadaş.. bu kadar mı korkuyosunuz yenilmekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...