Bodyciler bakar mi?

170 boyunda 55 kiloyum fitnesa baslamak istiyorum kollarim cok gucsuz kendimi tasicak kadar guclensinler istiyorum bide ust bacaklarim biraz kalinlassin popom buyusun istiyorum ne kadar zamanda belirginlesir kaslarim

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak kasları hemen kendini gösteren kaslardır. Eğer antremanınızı doğru yapıp beslenmenizide güzel yaparsanız. Estetik bir vucuda sahip olabilirsiniz. Poponun estetik görünüme sahip olması için ise squat en baş harekettir ve bacak hareketlerinin hepsini yapmalısınız. Kollarınıza gelince kol antremanları yaparak kaslarını aktifleştirip güçlendirebilirsiniz. 2 kg dumbellarla başlamanız sizin için iyi olacaktır. Zamanla artırırsınız duruma göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O salak spor hocalarının verdiği saçma programlar yerine 3_4 tekrar. Max 5 set ile 1 tekrar yapabildiğin ağırlığın %80 i ile bunu yap her seferinde ağırlık artır

0|0
    0|0
  • 34 günde

0|0
    0|0
  • bir kaç ay

0|0
    0|0
  • Çalışmana ve beslenmene bağlı

0|0
    0|0
  • 3 4 seneni alır düzenli çalışırsan.

0|0
    0|0
  • Basla. 4 5 ayda

0|0
    0|0
  • 6 ay dediklerine kavusursun tabi ıstıkrar önemli bayan ;)

0|0
    0|0
  • en fazla 3 ay a form tutarsın sonra onu kaybetmemk için devam edersin

0|0
    0|0
    • Kaybetmemek icin devam etmek dedigin tam olarak ne yani agirliklari arttirmayi birakip ayni set sayilarinda mi caliscam

• hep aynı kas topluluğunu çalıştırırsan biçiminde deformasyon olur (beğenmezsin kendini), bir başla sen ileri doğru programına bakarız hem sende anlarsın ne demek istediğimi

• squat yap, poponu sıkılaştırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...