Derbinin iptal edilmesini doğru buluyormusunuz?

Evet bir Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izlemeyemden bitti Terör olayları nedeniyle iptal edildi federasyona sormak gerek maçın başlamasına saatler kala neden derbiyi iptal ediyorsun. Lan maden iptal edecektin. Dün söylesene bir de utanmadan taraftarsiz oynansin teklifi yapilmazmi ayıp ya çok ayıp. Bir maçı bile güvensiz hale getirebiliyorsak. Bu ulkede mit ne gorevi yapar. O zaman bugün oynanan macalari neden ertlemedim sayın federasyon. Onların hepsinde canlı bomaba patlayabilirdi. Ben bu maçın ertelmesiyle birilerinin ekmeğine yağ sürdüler bunun başka açıklaması bence yok.

• Federasyon haksızlık yaptı.
    44% (4)53% (9)50% (13)Oy Ver
  • Yok yapmadı Tüpçü her konuda iyi.
    56% (5)47% (8)50% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Terör bahanesiyle yorgun ve moralsiz olan 2-3 gündür yorgunuz maçımız ertlensin diyen azizin oyunları bunlar... bu ülkede tek bu maç oynanmadı. hatta bu hafta oynanan tek derbi bu değildi adanaspor adana demispor derbiside vardı. ne hikmetse ülkedeki diğer maçlarda tehlike yok tek gs fb de var. ne hikmetse tehlike maça 2.5 saat kala taraftarlar stada girmeye başlamışken akıllarına geldi. zaten erteleme yapınca ya da seyircisiz oynanınca oraya gelmiş 10binlerce taraftarı bir anda güvenli konuma getirdi deme... tamam biz bu sezon lige havlu attık ama UYUMA BEŞİKTAŞLI KARDEŞİM şampiyonluğunuzu göz göre göre çalıyorlar uyumayın!!!

0|3
    0|1
    • Ha eline sağlık kardeşim tam benim demek istediklerini yazmişsin ayrica aziz yıldırım. 800 bin adet 4 Yıldızlı forma bastırması haberini unutmayın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Onca insan var

0|1
    0|0
    • Evet onca insan var iptal ettiği zaman da onca insan vardı yapan her turlu o an yapabilir di. Onu neden göze almiyorsun. Madem öyle dünkü bjk maçını neden oynattın. Sabah terör olayları olmuşken. Olursa yine olurdu. allah korusun.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ne bicim anket

0|0
    0|0
    • Ankette sıkıntı yok maçı ben son dakika iptal etmesine kiziyorum sen iyi o zaman maç başlarken maçı iptal ettim de, sonra orada izdihamdan çıkmasın.

• Orasi oyle ama mutlaka bir istihbarat almislardir can guvenligi daha onemli sktr et maci

• önceden iptal edilebilirdi o kadar insana haksızlık oldu

0|1
    0|0
    • Evet önceden iptal et. ne bekliyorsun o zaman.

• Doğru buluyorum.

0|0
    0|0
  • tüpçüye laf yok xxdxd

0|0
    0|0
    • Bjk batırıp gitti şimdi. TFF batırır bu adam. Bence bir çok uygulamasında hata var. Neyse konu açılırsa konuşulur.

• BJK'yi şampiyonluktan etmek için her türlü hileye başvuruyorlar. BJK'nin maçları ertelendiğinde FB'nin puan üstünlüğü BJK üzerinde baskı oluşturur dediler. Baskı oluşturmaya çalıştılar. Halbuki Türk takımları baskılı ortamda iyi sonuç alırlar. Zor maçlarda başarılı olup kolay maçlarda puan kaybetmeleri bundandır. Puan üstünlüğü rehavete yol açar. FB'de açtı ve Antalya'ya yenildi. BJK, FB'den 4 puan önde olunca deplasmandaki FB derbisine FB kadar asılmadı ve yenildi. Baktılar ki rehavet puan kaybına neden oluyor. BJK'yi rahevete sokmak istiyorlar şimdi de. Bir de FB'nin yorgun olma durumu vardı tabii. Ama keser döner, sap döner. Gün gelir hesap döner. Onların bir hesabı varsa Allah'ın da bir hesabı var.

0|2
    0|1
  • Fenerasyon görevini yaptı

0|3
    0|0
Yükleniyor...