İp atlamak vücudu sıkılaştırır mı? :) ?

İp atlamak vücudu sıkılaştırır mı? :) detay... ve detay..

1|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sabit bir hızda ip atlamak bir saat içinde yaklaşık 800-1000 kalori yakabilir ve kilo vermenize yardımcı olur.
    İp atlarken kalbinizin atış hızı, koşu sırasında kalbinizin ulaştığı hıza eşittir.
    Aksine baldırlar, kollar, omuzlar ve hatta karın kaslarını güçlendirmeye yardımcı olur.
    Bu kardiyovasküler egzersiz metabolizma seviyelerini arttırmaktadır ve egzersiz yaptıktan sonra uzun bir süre için bu yüksek seviyeyi korumayı sağlar.
    Atardamarları, toplardamarları ve kalbi kapsayan kalp damar sisteminin sağlığını korur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Vücudun sıkılaşması için etkenlerden biridir. Bu sizin antreman şeklinizin bir kısmını oluşturur ancak pek fazla yeterli değildir. Özellikle bayanlar bacak kaslarına daha çok yüklenirler sıkılaşmayı sağlamak için sizde bir kaç bacak hareketi yapın. Beslenmede büyük bir etkendir kesinlikle beslenmeniz dikkatli ve özenli olmalıdır.

1|0
    0|0
  • Kondisyona faydasi olur kalori yakacagin icin zayiflatir ama ayni zamanda protein almayi unutma kas kaybi yasamayasin birde evde ip atlanmiyor lambaya deyiyor.

1|0
    0|0
    • tamam :) aynen evde olmuyor hahah
      sıkılaştırır değil mi?
      teşekkür ederim bu arada

• Ek seriyetle kaslarinin calistigi kisimlarda sikilasma olur bazi vucut tiplerinde bacak kaslarini calistirmak bacaklari kalinlastirabilir buna dikkat et.

• anladım. tamam

• evet

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • spor yapmak iyidir evet sıkılaştırır -_-

1|0
    0|0
  • hayır, birazcık arka baldırlarda sıkılaşma yapar, ama kadınlar da memlerde sarkmaya neden olabilir

1|0
    0|0
    • yok artık ya :D vücudun her yerini çalıştırıyor diye biliyorum neden sarma yapsın hahah :D

• en çok kas çalıştıran bastonlarla traking yapmaktır diğeri de yüzme

• tamam :) teşekkür ederim bilgin için..

• Elbette

1|0
    0|0
  • Sıkılaştirir kondisyon da sağlar

1|0
    0|0
    • güzelmiş :) peki kas yapar mı? çok yapmaz sanırım

• kas fazla sevmiyorum bayanların bedeninde ama iyi o zaman güzel duracaksa :) teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• olada bilüü olmayada bilü

0|0
    0|0
  • Evet kalça ve bacaklar şekil alır

0|0
    0|0
  • hayır. kilo verdirir.

0|0
    0|0
  • Mantikli

0|0