Seyircilimi seyircisizmi?

Evet malum bu akşamki derbi tek kelime komediye dönüştü ilk önce seyircisiz dendi sonra tepkiler üzerine maç ileri bir tarihe ertelendi düşünceleriniz neler bu konuda?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İl güvenlik kurulu maçın seyircisiz oynamasına karar verdi. TFF de maçı erteledi. Komedi olan nedir?

0|0
    0|0
    • Şimdi demeyin 2 gün önce söyleyin millet gelmesin ayrıca il güvenlik kurulu demedi seyircisiz olsun diye

• Çoluk çocuk işte ne yaparsın

• Tartışmaya rağmen eig için teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• fenere avantaj sağlama çabalarıydı..
    bizim yönetim yemedi..

0|0
    0|0
  • İnsan ölse daha mi iyi. 10 gün sonra izle ölmezsin

0|0
    0|0
    • Mesele o değil sanırım futbolla ilgin yok senin

• Maçı ertelemek Federasyonun işidir. seyircisiz olmasını söyleyen ilk güvenlik kuruludur. o kurumun maçı erteleme gibi bir görevi yoktur. federasyon da oturmuştur konuşmuştur seyircisiz olmaz diye de ertelemiştir. bunun bu kadar uzatılması çok saçma

0|0
    0|0
    • Güzel kardeşim sen beni anlamadın madem böyle bişi var 2 gün önce söyleyin millet gelmesin ayrıca il güvenlik kurulu değil iç işleri bakanlığı seyircisiz olsun dedi sonra federasyon ertelemek zorunda kaldı

• Bakanlık verdi diyorum bende

• bakanlığın maçı erteleyin deme hakkı yok ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. bakanlık seyircisiz oynatma kararı verebilir. maçın ertelemesi federasyona aittir. haliyle seyircisisz oynatmamak için de federasyon erteledi. bazılarının baskısı veya tepkisine göre değil. yani federasyon bu maçı seyircisiz oynatmazdı zaten

• Ya 50 tane güvenlikli kapıdan geçiyorsun o kadar arama yapılıyor Nasıl erteliyorsunuz kardeşim maçı

0|0
    0|0
    • Saat 17:30 da deniliyor maç seyirsiz millet yurt dışından bile gelen var madem böyle niyet var günler öncesinden söyleyin hem seyircisiz demeyin direk maçı erteleyin

• güzel kardeşim hepsi işte ondan

Yükleniyor...