Ne demek maç iptal?

Valla çok sinir oldum ne demek iptal ya!!! 💛❤️💛❤️

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe yorulmuş canım ya bide moralleri bozuk. Galatasaray'a yenilmesinden korkmuş TFF o yüzden terörü bahane ettiler.

1|1
    0|0
    • ya da maç sonu bir bomba patlıyacak 40-50 ölü tabi umrundamı ya evinde oturmuşun laga luga yapıyorsun düşünmeden ertelenmeyi gs yönetimi talep etmiş bilmeni isterim.

• Ya inanamıyorum. Hala Fenerdir Cimbomdur muhabbeti yapan var. Gerçekten inanamıyorum. Ülke olarak, birlikte, terör ile savaşacağımıza burada fanatizm yapıyoruz. Gerçekten inanamıyorum.

• elazığ nasıl

Erkekler Ne Diyor 11

• 300 km yol yaptım bu maç için bugün..
    böyle gerizekalılık yok !

1|0
    0|0
  • fenerin şampiyon olması için elinden geleni yapıyor şeref yoksunu bazı yerler..

1|1
    0|0
    • şerrefsizler 😀

• @zzz1994 İşte böyle düşünmek lazım ya hepsi ya da hiçbiri. Tüm Dünya'da ertelenme gibi bir durum olmaz. Bizlerin ölmesi Hristiyanlar için bayram oluyor. Onlar anca Parisi düşünür :) Kendi ülkemde her gün şehit haberleri olurken de bu ülke de Paris konuşuluyordu..

• Ne yazık ki.

• seyircisiz oynatacaklardı yoksa daha iyi oldu iptal olması

1|0
    0|0
  • sabahtan iptal etselerdi madem edilecek.

1|0
    0|0
  • iyi olmuş çok sevindim kıvrık :D

1|0
    0|0
  • İptal Edilmesinde Gerçekten fayda var Siz anladınız artık...

1|0
    0|0
  • Olaki iptal etmeselerdi de Allah korusun stadyum yakınlarında bomba patlasa daha mı iyi olurdu? Allah göstermesin, hem onca taraftar yaşımı yitirecekti, hem de bu saaten sonra futbolun falan zevki kalacaktı.

Ayrıca ne Van Persie, ne Gomez, ne Podolski, ne de Erkan Zengin kalırdı bu ülkede. Çoğu kendi ülkesine dönerdi.

0|0
    0|0
    • Kısacası, iptal edilmesi hem insanlık adına, hem de futbol adına en iyisi oldu. Ayrıca, temennim şudur ki, en kısa zamanda bu zor günlerin üstesinden gelip huzura kavuşacağız. Gün, fanatizm zamanı değil, birlik ve beraberlik zamanıdır. İnşallah, en kısa sürede şu lanet teröre bir son vereceğiz.

• atlatırız insallah

• İnşallah.

• aynen gıcık oldum ne guzel cıncona... :D

0|0
    0|0
    • Abi ben de Fenerliyim ama asıl önemli olan insanların can güvenliği. Ertelenmesi iyi oldu bu nedenle.

• Puan farkı açılması bir yana şampiyon olamayacakları bir yana her durumda bize sarmaları bir yana. Allah korudu cinconu

0|0
    0|0
    • Bence siz yatip kalkip dua edin olmadigi icin yenilmeniz en azindan gec bir zamana kaldi umudunuzu yitrmeyin👍💪😏

• @siyahmsi ee tabi elde var sadece Fener siz de haklısınız.

• Fenerin işine geldi

2|0
    0|0
    • Haklısınız, yorgun ve hakem faciasına uğradığı için moralsiz olan Fenerbahçe'nin işine geldi maçın ertelenmesi. Fakat asıl önemli olan seyircilerin ve futolbuları, kısacası insanların can güvenliği.

• sakin ol cik cik

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bugün bir arkadaşımla da papaz olduk bu yüzden ya orada yüzlerce insan olacaktı bir tehdit unsuru vardı ki iptal edildi ne keyfine düşkün insanlarsınız

1|1
    0|0
  • Maç çıkışı patlatsalar daha mı hoşuna gidicek

0|0
    0|0
  • iptal işte

1|0
    0|0
  • Tüh gs ucuz yırttı

şimdi gsnin sakatları düzelir bizim sakat cezalı oyunumuz yok :(

0|0
    0|0