GS-FB maçı ertelendi düşünceniz nedir?

GS-FB maçı ertelendi düşünceniz nedir? maça 2 saat kala neden maç ertelenin dün ertelense olmazmıydı 15.000 taraftara yazık değil mi

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ertelendi hepsi bu ahsjjs

0|0
    0|0
    • 15000 insan geldi gitti bu masraf zaman kaydı il dışından yurt dışından gelenler bu kadar basit mi

• polemig degil cok sıg bakmakla olmaz bu işler o zaman kimse sokaga cıkmasın bomba patlasada kimse ölmez ok mi :)

• Aynen oyle istihbarat varsa oyle yapiyorz bugun evden cikmaidk biz hadi by

En İyi Erkek Görüşü

• Fene*v yorgun acaba niye

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu sefer patlama olsa "haberleri var neden maçı ertelemiyorlar, yazık değil mi ölen insanlara" dersiniz.

Ertelenmesi daha iyi, o kadar kalabalığı şansa bıraksalar salaklık olurdu.

0|0
    0|0
    • ben neden ertelendi demedim neden bu kadar geç ertelendi 15.000 insanın yol parasına emeğine yazık değil mi sabah ertele kimse yorulmasın

• Hayirlisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dün Beşiktaş maçını oynatıp bu maçı erteleyen zihniyet neyin kafasını yaşıyor acaba , Terörün istediği oldu yeterince ses duyurdular , bazılarının işine geldi olay bu

0|0
    0|0
  • İyi oldu yoldaydim izleyemeyecktim 😂

0|0
    0|0
  • Canlarindan onemli degil valiligin aciklamasinda var zaten, onemli istihbarat

1|0
    0|0
  • o değilde ben seyircisiz oynatalım demelerine uyuz oldum ne demek yani seyircisiz herkes kombine aldı bilet nasıl olurda insanları içeri almazsın yönetim direnmekte iyiy yaptı

0|0
    0|0
  • herşeyde vardır hayır

0|0
    0|0
  • Almışlardır bir istihbarat :)

0|0
    0|0
  • En kötü taraftarsız yapsaydı.. Ortalığı dahada germekten başka bir işe yaramadı bu karar

0|0
    0|0
  • Keşke ertelenmeseydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...