Galatasaray - Fenerbahçe maçı ertelendi nedeni sizce ne?

şu an cok sinirliyim Şu an o kadar taraftar geliyo mac icin bari iptal ediceksin macı neden önceden duyuru yapmiyorsun. Zaten iptal olmasindan degil sinirlenmem biliyosunki pkk o. cları bu aralar azmış ertele önceden milleti niye o kadar ugrastiriyon anlamiyorum.Galatasaray - Fenerbahçe maçı ertelendi nedeni sizce ne?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar art niyetli insanlar var ya. fenerbahçe haftalar önce başvurdu maç ertelensin braga maçı var diye ama federasyon olmaz dedi. şimdi çıkıp utanmadan laf atıyorlar fener için yapıldı diye. ulan orda bomba patlasa daha mı iyi olacak

0|0
    0|0
    • Ben öyle dusunmuyom fenerin iptal ettirdigini dusunmuyom yani. Ama iptal ediceksin o kadar taraftari niye getiriyosun stata.

En İyi Erkek Görüşü

• Dün Beşiktaş maçını oynatıp bu maçı son dakika erteleyen zihniyet neyin kafasını yaşıyor acaba , Terörün istediği oldu yeterince ses duyurdular , bazılarının işine geldi olay bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• daha yeni gelebildim evime..

0|0
    0|0
  • Fenevin kazanması için yapılan masabaşı oyunlarından biri. Bragaya pas pas olmuş yorgun rakibe sağlam döşeyecektik. Tüpçü bunu görünce terörü bahane etti tabi.

1|1
    0|0
    • Ya yenmemiz veya yenilmemizde onemli degil insanlari o kadar getiriyonuz iptal ediyonuz anlamadim

• Fenevv braga maçından sonra terör olaylarını bahane ederek derbinin pazartesi gününe ertelenmesini isteyen takım sizsiniz. Ama ağlama uefa kupasını görmek istiyorsan gs müzesine gidebilirsin beyoğlunda:d Uzun yıllardır trtde p*rno izlememiştim meraklanma:d @lTequilashot

• Kıyamam engellemiş oğlan:d

• Pkk lıları işidçileri ülkeye alan besleyen, büyüten, askere operasyon yaptırmayanlara sinirlen, hep diyorlar siz anlamazsınız derin meseleler bunlar diye, eski devlet geleneği olsaydı pkk zaten bitmişti, işid hiç türkiyede olmamıştı

0|1
    0|0
    • Pkk ninda isidinde ta anasini skym nolcak cahil bacım cocuklari hepsi.

• Düşündükçe kafayı yiyorum, ülkeyi ne hale getirdi pzvnkler

• FB yorgun. Maça hazırlanacak zamanı yok. Maazallah puan kaybeder de BJK şampiyon olur korkusundan yapılmış bir erteleme.

0|1
    0|0
    • Ben öyle dusunmuyom ama insallah böyle degildir

• Öyle olduğuna eminim. Eğer gerçekten şüpheli bir durum olsaydı direkt maç ertelenirdi. Ama önce seyircisiz oynanmasına karar verildi ki GS de ertelemeye sıcak baksın. Çünkü taraftarından yoksun maça çıkmak istemeyeceği belliydi. GS zokayı yuttu. FB'nin istediği oldu. Hala o kuvvetli şüphenin ne olduğu açıklanmadı. Kuvvetli şüpheye yönelik bir çalışma da yok.

Yükleniyor...