Akşam oyanancak derbi hakkında?

TFF güvenlik sebebi ile maçı seyircisiz oynatma kararı aldı. Ne diyorsunuz? İyi çalışıyor değil mi Türkiye Futbol Fener'asyon'u... Karaktersizler madem bir güvenlik sorunu olacağını düşünüyorsunuz maçı erteleyin çok mu zor.

Güncellemeler:
Eh sanırım Fenerasyon beklediğinden fazla tepki alınca seyircisiz oynatmaktan vazgeçti ve maçı erteledi.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• çok doğru bir karar :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen Fenerasyon dedin de Fenerbahçe taraftarı normalde de yok yalnız. ;)

0|0
    0|0
    • Ne zeki arkadaşsın sen. Kadıköy'de de Galatasaray taraftarı olmuyor bilmem farkındamısın yani bir sezon içinde 2 takımda 1'er kere deplasman ve seyircisiz derbiye çıkmış oluyor. Ama şimdi Galatasaray güvenlik bahanesiyle 2 Fenerbahçe derbisinde de seyircisiz oynamış olacak.

• Neredeler söyliyim mi? Hükümetin 17 Aralıkta yediği haltların ortaya çıkması üzerine paralel operasyonu başlatıp kendileriyle beraber Fenerbahçe'yi de temizlemek zorunda kaldıkları için şu an görevlerinden uzaktalar. Tıpkı Ergenekon ayağına Silivri'ye tıkılmış daha sonra bu suçu da cemaate yıkmak için çıkarılmış Şerefli Türk Askerleri gibi.

• Hadi yine iyisiniz derbi ertelenecek. Başkanınız başvuruda bulunmuş.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne fark edicek? O zaman da sorun olabilir her mac ertelensin o zaman

0|0
    0|0
    • Mantıklı olan o zaten maçın ertelenmesi. Maçı ertelemek yerine seyircisiz oynatıyorsa Federasyon değil Fenerasyondur.

• Ben Beşiktaşlıyım gönlüm sizden yana ama yine de ben başında olsam aynısını yapardm

Erkekler Ne Diyor 6

• Fener icin oldugunu dusunmuyorum da oynatmak cok sacma olmus

0|0
    0|0
    • Tamamen Fener için olduğundan eminim. Yoksa böyle bir ortamda ülke bu haldeyken maç ertelense kimse itiraz etmez. Doğru yaptılar der ama ona rağmen böyle bir karar veriyorlarsa sırf Fenerbahçe'nin işini kolaylaştırmaktır amaç.

• Bilmiyorum bence ertelenecek ama

• Fener her türlü koyacak sıkmayın canınızı cinconlular

0|0
    0|0
  • maçta ertelense iyi olur seyircisiz derbi mi olur

0|0
    0|0
  • Bence de Fenerli olarak taraftar olmadan zevk olmaz ki maçta.

0|0
    0|0
  • Dogru diyosun kanks

0|0
    0|0
  • bjk oyun yapıyorlar . gs olarak bunu söyluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...