Galatasaray-Fenerbahçe maçının güvenlik nedeniyle seyircisiz oynanması ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Galatasaraylı olarak bu duruma üzüldüm. Fenerbahçe bildiğiniz gibi geçen hafta 4 golle avrupa ligine veda etti. Maçı Galatasaray alır diyorum.

1|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanların güvenliğini sağlayaman bir devlet var. TFF'nin güvenlik için insanları biryerde toplaması sakıncalı.

1|0
    0|0
  • Operasyon Adıu: Fenerbahçe'yi Şampiyon Yapmak ! Göz Göre Göre ŞİKE!

1|0
    0|0
  • Bu maç galatasarayın zaten

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir ülke

1|0
    0|0
  • mantıklı olan buydu güvenlik önlemleri yetersiz diye bnce son anda karar değişti.
    maçın olacagı tarihte güvenlik önlemi üst düzey olur.
    fenerbahçeli olarak bu maçı alırsak şampiyonuz. fark 23 puana çıkar :)

0|0
    0|0
  • aziz teröristi iş başında

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım böyle istedi yorgun ve moralsizler

1|0
    0|0
    • Terör bahanesiyle yorgun ve moralsiz olan 2-3 gündür yorgunuz maçımız ertlensin diyen azizin oyunları bunlar... bu ülkede tek bu maç oynanmadı. hatta bu hafta oynanan tek derbi bu değildi adanaspor adana demispor derbiside vardı. ne hikmetse ülkedeki diğer maçlarda tehlike yok tek gs fb de var. ne hikmetse tehlike maça 2.5 saat kala taraftarlar stada girmeye başlamışken akıllarına geldi. zaten erteleme yapınca ya da seyircisiz oynanınca oraya gelmiş 10binlerce taraftarı bir anda güvenli konuma getirdi deme... tamam biz bu sezon lige havlu attık ama UYUMA BEŞİKTAŞLI KARDEŞİM şampiyonluğunuzu göz göre göre çalıyolar uyuma

• aynı konuyu niye dördüncü kez sorarsınız anlamam. her neyse rakip takım fenerin avantajına olacaktır bu durum.

0|0
    0|0
    • Ben soruyu yazarken aynısı peş peşe sorulmuş :( hepimiz birbirimizden habersiz sormuşuz :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Gayet doğru bir karar. Kimse zarar görmesin. Işte orda yanılıyorsun, maçı Fenerbahçe alır ve alacak. Şimdiden geçmiş olsun :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...