Bütün hakemler mi galatasaraylı?

Mutlak gol verilmedi fenerimin. galatasarayın olsa cukka verilmişti,hakemlere ragmen oynuyoruz...türkiye hakemleri olmadan napacaklar merakla bekliyorum... çok güleceğiz çok burda burak düştü diye kırmızı avrupada burağa sarı veriyorlar... hepsimi galatasaraylı olur be?

Güncellemeler:
gslılar siz at gözlüklü savunmalarınıza geçin dönecem size. maç izleyeceğim.
Arkadaşlar şike gözümüzün önünde oluyor galatasaray şikenin babasıdır! bukadar basit.

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Valla izliyorum maçı..Evet haklısın topun tamamı içerdeydi..Verilmedi golünüz..

2|3
    0|0
    • Gslısın yanlış bilmiyorsam, o maç 1-1 de bitebilirdi ve bir gol çok önemli olabilirdi. gslı olarak bunu görmen güzel en azından gözü kör olanlardan değilsin

• Çok iyi Galatasaraylıyım...

Ve sadece o golün hakkınız olduğu kısmına katılıyorum..

• yazık o halde sanada...

Kızlar Ne Diyor 8

• link kimi tutar bilmem ama bu kadar net bir golde verilme mi arkadaş bu kadar mı düşmansınız.

0|1
    0|1
  • gs dışında tüm takımların hakkını yiyorlar,beşiktaş çok çekti bu sene.ama gs çekmyei bırak fazladan maç aldılar hakem hataları sayesinde.

1|1
    0|0
  • ya dimi :)) şikeyide biz yaptık biz yargılandık hehhahah:D

1|1
    3|2
    • eğer fener 17 maçın 16sında şike yaptıysa ki buna gs de dahil o zaman siz de satılıksınız...

• ya haklısın:)))))) biz yapıyoruz şike hakem tehdıtı bızde . gurur duyun bıraz dunyaya guyuruyoruz Ülkemizi temsıl edıyoruz gurur duymanız gerekırken eleştiri.

• evet görebilemn güzel

• yan hakemin görevini biri gidip ona hatırlatmalı..

2|1
    0|0
  • Uuu adamlar alışkın hep lehine olaylar görmeye. Şimdi hakem doğru karar verince yanlı zannediyorlar :D :D Lan komiksiniz vesselam.

1|0
    2|2
  • Hepsi Gsli evet:)

0|2
    0|0
  • çok saçmaladın

0|0
    0|2
  • şu galatasarayı da kimse çekemiyor ya.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• çoğu gs nin aleyhine düdük çalamıyor

2|2
    2|2
  • yahu top bildiğin yarım metre içerdeydi..

Benim anlamadığım bu kale çizgisi hakemi o sıralarda ne yapıyordu..

2|2
    0|1
  • Bencede hakemler komple gs li özelliklede cüneyt çakır avrupada çok iyi yönetiyor fakat türkiyede gs li olduğü için maçları ya da galatasaray için maçları katlediyor.

1|1
    2|2
    • cüneyt çakır benim bildiğim fenerli ama türkiyedeki maçlarda adam bir değişiyo cidden

• galatasaraylıların hepsi -1 vermiş belli oldu. fenerlimi adam resmen galatasaraylı evet fenerli ama antifenerbahçeli

• Sen sanırım geçen sene 4-2 yenildiğimiz gaziantep maçını izlemedin, bu seneki maçları izlemedin bu arada ürk hakemleri olmadan ne yapıcağımızı söyleyim çok başarılı oluyoruz. bknz. Çeyrke final. Bu arada haklısınız golünüz verilmedi .

0|1
    0|0
  • vay mk daha dün hakemlerin feneri nasıl kolladığı konuşuluyordu, şikeden sonra işler nasıl da değişti.zman geçer dengeler değişir ama futbolun içine etmek baki kalır.

0|1
    0|1
Yükleniyor...