Arkadaşlar, Fenerbahçe Braga maçı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bence Braganın ilk golü ve kullandığı penaltı hariç hakemin kararları doğruydu. Siz ne diyorsunuz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Satılmış bir maçti. . Bunun gündemle alakası olduğunu düşünüyorum. . Federasyon yabancı takımların Türkiyeye gelmesini istemiyor çünkü. .

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gözlemci notu ne aldı bilmiyorum ama maça genel olarak hakim değildi agresif bir hakemdi taçı yerinden kullanmadı diye kart göstermesi çok eskilerde kaldı böyle şeyler kırmızı kartlar doğruydu ama maç çığrından çıkmıştı ozamanda hakemin dışında 45-55 arasında fener iki pozisyon buldu şans geldi ayağına değerlendirseydi maç bu yöne gitmezdi hakem yüzünden yenildi deniyor ya etkisi var ama kendi şansı gene kendi elindeysi eğer opazisyonları değerlendirseydii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vallahi ıvan babek sayesinde kazandılar haksız olarak elbetteki fenerli değilim ama bir Beşiktaşlı olarak ben bile üzüldüm kaybetmelerine fenerlilerini yazık oldu ama ıvan babek ırkçılığyla kazandırdı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hakem sağolsun maçı katletti. Yoksa finale giderdik bunu Uefa da bildiğinden hakem ile ele aldılar işi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...