İlla süründürmek mi gerekli ?

Yıllardır süren kaçan kovalanır mantığıyla yaşanan ilişkiler almış başını gidiyor. Bu manasız oyunu sorarken bile anlatamıyorum mazur görün ama ilişkiler hep böyle mi ?

Gerçekten böyle çok naza çekmeden, kanlı bıçaklı olmadan, birbirlerini ne olursa olsun kabul eden, incitmeyen ne bileyim insancıl duygularla, bu tarz güzel duygularla karşılıklı temiz bir ilişki yaşayanlar var mı ?

Doğru insan gerçekten var mı yoksa bütün ilişkiler bir oyun mu ?

Birinin gözüne girmek için gönlünü hoş etmek yerine neden süründürmek gerek..

Güzel bir sabaha 'Günaydın!' diye ufak bir mesaj gönderip mutlu etmek isterken sevdiceğini çok değil 5 tane tuşa basıpta tenezzül bile etmeyip yazmamak, akşam serininde 'Senin o hoş sesini özledim duymayalı çok oldu müsaitsen konuşabilir miyiz ?' diye atılan bir mesaja saçma sapan bahaneler üretip 'Bn dcm sna canım' diyerek kestirip atmak.. Üstüne de iki gün yazmamak. Kimsenin olmadığı en zor anında ona tek yardım eden kişi olduğun halde hala kıymetsizmiş gibi davranmak.. Sürekli söz diyip hiç birini tutmamak. Her şeyi geçtim böyle davranıpta sana karşı bir şeyler var içimde demek.. Bu ve bu tarzda bilumum şeyler..

Kız / Erkek ayırmıyorum.

İlla süründürmek mi gerekli ? Bir insanın burnunu sürttürerek gerçekten aklını başına getirmek mümkün mü..

Üzerine ekleyebilirsiniz soruların.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsan sevdiği insanı süründürmez. Her zaman onu düşünür ve onu mutlu etmeye çalışır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• değer kavramıyla alakalı.sürekli onun için orda olan birisi malesef değerli olmuyor dostum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...