Ne zaman spora baslamaliyim?

Arkadaslar asiri derece kilom var bugune kadar takmadim ama zayiflamak istiyorum. Yeme aliskanligim yok, aksama kadar ac durup aksam tika basa yiyorum.
Spor salonuna yazilsam mi? Yoksa ilk once diyet yapip az bir kilo verip, sonra mi spora gitsem?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hepsi bir bütün ve eş zamanlı yapmalısın şu çok yanlış gün boyunca yemiyorum akşam tıka basa yiyorum tarzı bunu terketmelisin hemen, spor ve hareket hayatının bir parçabsı olmalı bunun bir zamanı yok ayrıca benim önerim sabah kalktığında büyük bir bardak su iç bu iştahını kesecektir akşam yatmadan öncede iç bunu sürekli yapmaya çalış

0|0
    0|0
    • Is ve okul var bir kahvalti yapiyorum 7de, bide aksam 10da hayvan gibi yiyorum. Hreket yok

• Tabi orasi oyle, ama soyle bir diyet listesi olsa hergun uyarim. disiplinli biriyimdir yani, ama bisey bilmiyom iste

• internette bolca yazılar öneriler var ama bunların hangisi doğru hangisi şişirme ortalıkta bilgi kirliligi çok birde insülün direnci diye bir kavram var ona baktır doktara gidip öyle birşeyde olabilir ona ilaçla doktorla care var eğer imkanın varsa diyetistenden destek al bildiğim kadarıyla sgk üzerndende işlemler yürütülebiliyor

• paran ve vaktin varsa hemen başlayabilirsin

0|0
    0|0
    • Vakit yok iste :( Olsa simdiye kadar bile beklemezdim. Okuyorum calisiyorum, butun gun acim, aksam eve geliyorum 10da ne varsa yiyorum uyuyorum.

• yaptığın çok yanlış ama kendine bir program hazırlayamıyorsan diyetisyene git bence

• Bilir bir kisi soylese hazirlarim ona da uyarim sorun yok, yazin sadece yemeyi yoluna koyarak 7 kilo verdim ama birakinca iki katini geri aldim. Diyetisyene verecegim parayi spor salonuna veririm))

• Pek yakında başla

0|0
    0|0
    • Kardesim gidiyor onunla baslarim hemen, hatta yarin fakat ordaki hoca az kilo versin spor salonunda yapacak biseyi yok dedi.

Yükleniyor...