Hayatınız boyunca kırdığınız en büyük pot :)

ara sıra insanlar pot kırabiliyolar dikkatte etsek.. başınızdan geçen komik bir anınızı anlatırmısınız bu konuda

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• mahallede top oynarken camdan çıkıp bize laf söyleyen kadına küfür etmiştim, top oynadığım arkadaşlardan biride bana seslenerek, kanka o benim halam demişti :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşlarla bizim eve toplanıp bişeyler yiyip içelim dedik annemleri teyzemlere yolladım neyse geldik eve 5 kişi 70 lik rakı 70lik votka aldık bir kaç ta yemek yapcak bişey aldık hazırladık falan biz mal gibi rakıyı fondip yazpıyoz 10 dk da 5 bardak rakıyı götürdüm hadi dışarı çıkalım dedik bizim arkadaşta rakıyı en baş köşeye koymuş çıktık anahtar içerde kaldı ben ceketimi unuttum babam duymuş bizi geldi kafa hafif gidik zaten ama farkedilcek derecede değil kapıyı açtı eve girmene gerek yok dedim daldı direk içeri baktım babam rakı şişesini görcek ceketimi aldığım gibi atladım arabaya bizim bir kaçışımız var arabayla giderkende votkayı milletten habersiz sek sek götürdüm şişeyle yarısını içtikten sonra farkettiler eve 1.30 da falan vardık anahtar yok bende benim kafa çok kötü olduğu için arkadaşları yolladım yine gelmiş babam beni bir gördü bn hatırlamıyorum ama bana bakıp bakıp gülüyomuş ayakta duramıyorum çünkü ertesi gün babamın karşısında nasıl utandım ama hiçbu kadar kötü olduğumu hatırlamıyorum.Ama o gün çok fena dağıtmışım dağın başında telefonumu ve cuzdanımı düşürdüm gece gece onu aradık zifiri karanlıkta geneleve gidiyomuşum beni zor tutmuşlar iyi bari çok kötü şeyler olmadan evin yolunu bulduk :D

0|0
    0|0
    • daha kötü neler olabilirdi zaten die düşünüyorum :D

• daha detaya girmedim aslında daha kötü evin kapısını kırdım arabanın kolunu kırdım arkadaşlarım saolsun bütün benzin parasını bana geçirmişler bir tane kaynar kahveyi tutuvermişler elime fondip yapmışım onuda dilimi yaktım heryerim votka koktu pederden azarı yedim kkim bilir daha neler yaptım hatırlamıyorum :D

• Aklıma gelmediki şimdi ama baya vardı kıyaslanamayacak kadar.

0|0
    0|0

• İ-pot :)

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum ki. O kadar çok var demek. :\

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...