Türkiyenin 3. büyük takımı Galatasaray mı, Yoksa 2. cisi Fenerbahçe mi kazanacak sizce?

bugun derbi maç var.. ligin 3. büyük takımı galatasaray mı yoksa 2. büyük Fenerbahçemi kazanır sizce? yoksa beraberemi biter?

• Galatasaray yener
    64% (9)50% (8)57% (17)Oy Ver
  • Fener yener
    29% (4)44% (7)37% (11)Oy Ver
  • Berabere biter
    7% (1)6% (1)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• 1 1 berabere

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1. galatasaray diye biliyorum 4 yıldıza sahip. yanlış mı biliyorum?

0|2
    0|0
    • yanlış biliyorsun demekki

• bilemem futboldan pek anlamam bu sebeple üstelemeyeceğim hepsi bizim takımımız ne de olsa. beşiktaş olsun seni mi kırayım :D

• Haklısın kardeşim orası doğru

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiyedir Galatsaray kardeşim, bunu aklınızdan çıkarmayın rütbenizi bilin, önce yıldızları sonra da Avrupa kupalarını alın kim daha büyük sonra konuşuruz. ;)

0|0
    0|0
    • gs şikecidir kardeşim. bunu tüm dünya biliyor

• Haa evet Avrupa'da da şikeyle aldık o kupaları, o yüzden şike sürecinde bizim dışımızda hepinizin adı vardı. Almak için bir taraflarınızı yırttığınız yıldızlar göğsümüzde, kupalar ise müzemizde.

• gs türkiyenin en iyi takımıdır isterse 18. olsun

0|0
    0|0
    • Üçüncü büyüğüdür. Şikeci bir takım üstelik

• avrupa da tanınan tek takıma 3.. cu demek mi : DD
    hayranlıgınızı seviyorum

0|1
    0|0
    • geçrekleri yazıyoruz dostum. şikeyle kim büyük olmuş

• beşiktaş şike davası sonuçlanana kadar türkiye kupası'nı iade ediyor..
      futbolda şike iddiaları gündemi sarsarken beşiktaş yönetimi tarihi bir karar aldı...

beşiktaş asbaşkanı serdal adalı ve teknik direktör tayfur havutçu'nun , türkiye kupası final maçı öncesi transfer teklifi yaptıkları iddiasıyla tutuklanmaları üzerine beşiktaş yönetimi tarihi bir karar aldı.

günün erken saatlerinden beri toplantı halinde olan beşiktaş yönetimi. dava sonuçlanıp serdar adalı ve tayfur havuçtu aklanana kadar 2010-2011 ziraat türkiye kupası'nı federasyona iade etme kararı verdi.

• Fb nin Beşiktaşa bulaştırdığı bir oyundu o. o maçta ibrahim akın Beşiktaşa gol attı asist yaptı. Öyle şikemi olur. Biraz araştırda öyle yorum yaz.. Beşiktaş şereftir

Yükleniyor...