Yalancı insana yapacaklarınız...

sorum şu olacak arkadaşlar. erkek arkadaşım bana yalan söyledi. yalanını yakaladım. bu olayı çok sert karşıladım. bir yere gidecekti ve ben istemiyordum. gitmiycem tamam dedi bana. ben onu o gün akşamdan gece yarısına kadar aradım ve telefonuna bakmadı. ev arkadaşını aradım sordum. bana o gitmeyeceği yere gittiğini söyledi. onunda haberi yokmuş çünkü erkek arkadaşım ona benim bilmediğimi söylememiş. ev arkadaşı gittiğinden haberim var sanarak gerçekleri söylemiş bana. sabah aradı beni açmadım. mesaj attı akşam içtim sizip kalmışım dedi. o nedenle bakamadım. evdeydim dedi. bile bile yalan söyledi. bende gerçekleri anlattım . arkadaşının söylediğini sonradan mecburen açıklamak zorunda kaldı. çok pişmanım falan dedi. ben çok kızgınım ona yalan söylediği için çünkü ben ona hiç yalan söylemedim. siz olsaydınız erkek ya da kız arkadaşınız size yalan söyleseydi ona nasıl ders verirdiniz ki bir daha size yalan söylemesin yorumlarınız benim için çok önemli teşekkürler.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sessizliğine boğul cıldrsn kesnlıkle ıse yarıyor

1|0
    0|0
    • zaten konusmuyorum hıcbır sekılde sureklı arıyor ve mesaj atıyor ama ben öyle bir sey yapmak ıstıyorum kıı haddını bılsın ıstıyorum..

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence takılma öyle yalancılarla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çek kulağını vur tekmeyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...