Gs-Fenerbahçe skor tahminleri?

Derbi için skor tahminleri alalım. Takımın morali düşük ama ben güzel bir fark bekliyorum Fenerbahçem'den.

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Form ve kadro durumuna göre Fenerbahçe favori de olsa derbilerde bu olaylar tamamen boş bir konu haline geliyor. Ama yinede Fenerbahçe bir adım önde başlıyor çünkü Galatasaray'ın direkt olarak bir forveti olmaması en büyük sorunu.
    Fenerbahçeye karşı göbekten gelmenin pek bir anlamı yok, Galatasaray direkt çalım atan bir kanat oyuncusuna sahip olmasa da kanatlara yoğunlaşarak maça çıkmalı ve Podolski'yi tek forvet oynatmalıdır. Başka yapacak hiç bir şey yok gibi. Fenerbahçe'nin ise baya bir alternatifi olacak, bir Galatasaray'lı olarak umarım RvP ve Nani ile maça çıkarlar diye ümit ediyorum. Ama sonuç olarak favori Fenerbahçe'dir.
    Ben biraz da duygusal davranarak 1-1,2-2 gibi bir skorla bitmesini bekliyorum maçın. Galatasaray'da yense acayip şaşırmam derbi olduğu için fakat Fenerbahçe yenerse hiç şaşırmam :)

1|0
    0|0
  • Gönül ister gs kazansın ama hiç inanamıyorum kazanacaklarına umarım ben yanılırım. Yani Osmanlıspora gsdan daha çok şans verirdim. Gerçekçi olursam 2-0 fb alır bence ama inş yanılırım

1|1
    0|0
  • Hep destek, tam destek! Fenerbahçe

2|0
    0|0
  • Fener fark atar

1|0
    0|0
  • eğer fener rakibini ciddiye alırsa kapanır ve klasik oyununu oynar 0-1 biter.
    eğer böyle bulmuşken acımazsa 1-8 biter...
    rezil yönetimde defolur gider kurtuluruz bu adilerden

1|0
    0|0
  • fenerbahçe kaybetmez

1|0
    0|0
  • 2-0 Fenerbahçe

1|0
    0|0
  • futbol şanşı fenerbahçenin yanında olsun ve fenerbahçcçe kazansın diyorum skorsa 0-2 FB

1|0
    0|0
    • Yani oyun olarak daha iyiyiz bunu kimse inkar bile edemez sanırım. Şans da bizim yanimizda olursa fark atariz diye düşünüyorum inşallah :)

• Süper olur, inşallah olacak da

• inşallah pembe

• 1-0 Galatasaray

1|0
    0|0
  • GS:1
    FB:3

1|0
    0|0
  • 1-3 Fenerbahçe'm alır

1|0
    0|0
  • 2-1 Fenerbahçe alır. Maç sonu burdayim..

1|0
    0|0
  • 4-0 yeneriz. Bişey yok gsde😉

1|0
    0|0
  • 2. lig takimiyla oynamiyor biraz objektif ol

0|0
    0|0
  • %60 1-1 berabere. %40 1-2 fener alır.

1|0
    0|0
  • 2-1 Alır Galatasaray.