Önce bu soru hem kızlara hem erkeklere

çok yakışıklı bir erkek var ama sen diyelim beşiktaşlısın onunla evlenir misin ? yada

erkekler için de çok güze bir kız var senin tuttuğun takımı tutmuyor onla evlenirmisin?

0|0
17|1

En İyi Kız Görüşü

• ben takım tutmuyorum tutsam dahi böyle bir sebepten evlenmemeyi bırak takım içn tartışmam bile yaa evlilikle ne ilgisi var

0|0
    0|0
    • bazı kızlar ya da erkekler tuttuğu takımı tutmuyor diye evlenmiyor şaka değil gerçek böyle bişey var hayatta :)

• kızlardada erkeklerdede var :)

• hiç denk gelmedim şükür ki ama dediğim gibi milyonda birdir

Kızlar Ne Diyor 16

• Evet evlenirim.

0|0
    0|0
  • herşey bitti o kaldı zaten

0|0
    0|1
  • Dona kaldım.

0|0
    0|0
    • dona mı kaldın :)

• hee ikidebir kavga edecekleri için istemez kimse bence :) düşünsene fenerbahçe beşiktaş ya da beşiktaş galatasaray maçları benim takımım yenilse neler yaparım düşünmek bile istemiyorum :)

• Evlenmem yapamam çok kötü olur benim için çok bir büyük sorun

• kadınla şu 4 şey için evlenilir: Malı,asaleti,güzelliği ve dini için.sen dindar olanı tercih et,mesut olursun.

takımı göremedim?

1|0
    0|0
  • asla evlenmem, hatta ben ne giyiyorsam onu giyecek o derece.. :))

0|0
    0|0
  • Bırakın şu takım muhabbetini ya,umrumda bile olmaz :))

0|0
    0|0
  • ne fark eder

0|1
    0|0
  • Çok büyük konuşuyorum ama evlenmem. Şu an ben Galatasaray'lıyım o da Galatasaray'lı bakalıım artık. :)

0|0
    0|0
  • takım ne alaka ya

0|0
    0|0
  • evlenirim tabikide nie evlenmeyeyim

0|0
    0|0
  • evlenirim tabi zıt takımlar olunca daha eylenceli olur tartışma falan:)

0|0
    0|0
  • yuh ya anlaştık ta takıma geldi konu sırf xper için mi açysnz bu konuyu ck merk ettm

0|0
    0|0
    • yok benim exper toplama gibi bir hedefim yok buraya soru sormaya cevaplamaya ve eğlenmeye geldim zaten puan kendine çoğalıyor :) ayrıca gerçekten böyle bişey var twittarda bir beşiktaşlı olsun ben asla fenerli ya da gslilier evlenmem ya da bir fenerli ben asla gsliler ve beşiktaşlıyla ya da bir gsli ben asla bir fenerli ya da beşiktaşlıyla evlenmem diyenler çok var :)

• onalrın beynı farklı çalışıyodr tabıkı evlılık olur daha guzl olr zıt kutuplar cekerler birbirini

• Takım gerçekten bu kadar önemli bir konu mu? :o

Bence aynı takım olmamız şart değil.

0|0
    0|0

• Evet

0|0
    0|0
  • yıldırım nikahıyla

0|0
    0|0
  • futbol fanatikliği de biyere kadar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yok artık yaa... böyle soruda sorulmaz ki.

ben alevi diye bir kızı silmiştim ki bence bu davranışım yanlıştır, sen takımdan gidiyorsun ... Ki bu takımlar sende iki defa maç yapar birisi birisini yendiğinde sizin evliliğiniz biter... O zihniyettesiniz çünkü.

0|0
    0|0
    • yine bunlar gaye olan şeyler gerçekte böyle bişey var benim içinde fark etmez

Yükleniyor...