Bizde niye böyle erkekler yok?

Ben ve çoğu kızın hoşlandığı erkek modelini söylüyorum.Tarzı olan,modern olan,ne bileyim mesela yurtdışında erkekler kaykay,paten falan kullanııyorlar. link Bir insan ancak bu kadar cool görünebilir!Bunlar gibi olsanıza biraz ya. link Mesela böyle şapka,bere falan takın!Valla çok cool gözüküyor.Saçlarınızı da inek yalamış gibi yapıştırmayın.Dağıtın biraz!Uçlarını kaldırın çoookk hoş duruyor.Geçen yolda paten kayan,sportif bereli bir çocuk gördüm,yeminle çölde kutup ayısı görmüş kaar şaşırdım.Ayrıca çocuğa o an aşık oldum!Bizim erkeklerde hiç faaliyet yok :/

Güncellemeler:
Fikrine bile nasıl karşı çıktınız.Hiç yeniliklere açık değilsiniz ama şunu söyleyeyim böyle olan kazanıyor.Gençler açısından söylüyorum.(25 ve altı yaşındaysan kesinlikle böyle ol)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çok doğru bir konuya değinmişsin, ben yıllarca kay kay kullandım, bu dediğin tarzda yaşadım baya bir süre, çokta keyifli.

Fakat bizim toplum öyle garip ki, bu söylediğin şeyin düşüncesinden bile korkarlar, hatta izin vermezler. Mesala bizim orada ki kay kay pistinde futbol oynarlardı, kaykaya binemez, sinir olurduk... şu an kendi işimle uğraşıyorum ama yine öyle serbest bir tipim, müşterite görüşmeye giderken kırmızı pantolon falan giyiyorum, tuhaf tuhaf bakıyor insanlar :)

Bizler de varız ama sayımız az :)))

1|0
    0|0
    • Var ya şu an çok mutlu oldum.Dediklerin gerçekten çok doğru ama bizim milletimiz yeniliklere hiç açık değil.

Erkekler Ne Diyor 11

• Hah aynaya bakmadan erkeklere giydiren bir kezban daha kendilerine bakmazlar yok adonisleriniz olsun yok baklavalarınız olsun 1.90 boyunuz olsun paten kullanın oldu mk sizin için yaşam tarzımızı değiştirelim.

1|1
    0|0
  • her daim bereliyim bilenler bilir sdfsd

1|0
    0|0
  • Bizde patenle gezene tuhaf bakarla zaten paten gitmeye yer bulamazsın anca 20 metrelik yerlerde kullanırsın orada da kimse görmez..Saçlar ise 3 numara takılıyorum dostum ama dediğin gibi yapanlar var..

0|0
    0|0
  • klasik bir kezban vakası ile daha karşı karşıyayız.kaykay paten falan diyor ya burada kaykay yeri varda biz mi yapmadık ajskaks bir de kendine bak sanki kendisi çok güzel sportif biriymiş gibi :( avrupada da çoğu kız sporcudur spor yapmayı sever buradaki kezbanlar o 80 kilo popolarını kaldırıp bir şey yapmazlar 1.50 lik boylarıyla ben muhteşemim edasıyla gezeler kafa atacağım şimdi tamam sakinim.

0|0
    0|0
    • Siz de kendinize bakmada 1.90 lık Rus kızlarını istemeyi biliyorsunuz

• yav cidden kezbansın konuyu kişisel düşün sen hak ediyor musun fotoğraflarını gösterdiğin erkekleri sanki muhteşem birisin.

• Erkekleri değil,TARZını diyorum!

• Liseli liseli.

0|1
    0|0
  • Aynaya bak sonra paylaştığın lınk e bak ve sorunun nerede olduğunu düşün :) çıkar ilişkisi herşey

0|0
    0|0
    • Benle bir ilgisi yok.Sorun sizde.

• Sorun güzellik,çirkinlik değil ama yanlış anlıyosunuz.Tarz meselesi!

• Bende tarz anlamında söyledim sen istediğin gibi anlamışsın sadece anlatmak istediğimi değil olay bu...

• 17 yaşında bunlar normal tabi 16 mı yoksa ?

1|0
    0|0
    • 19.Gayet normal bence de.Benim yaşımdaki erkeler kundura giyiyor ya :/

• Hayat tarzı neticede ben 25 yaşındayım liseden sonra giymedim kundura mesela iş dışında da giymem zaten. Ama gel gör ki ortaokuldan hayatının sonuna kadar giyenler var ve ben onu kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın. Belli bir yaştan sonra inan onlardan da hoşlanmayacaksın belli bir yaştan sonra stil-tarz gibi faktörler senin birini sevmende handikapta olmayacaktır.

• ben de ideal kız tipini söyliyim trip atmayan ilk adımı karşıdan beklemeyen

yeri geldiğinde susmasını bilen diye bissürü daha sayarım ama bak bunlar da yok

demek ki neymiş elindekiyle idare etceksin arkadaş

0|0
    0|0
    • İnsan önce dış görünüşüyle dikkat çeker.Karakterini sonra tanırsın. Karakterlerin uyuşup uyuşmadığı çookk ayrı konu :/

• karakter de çok önemli öyle herşey dış görünüşte bitmiyo istediğin kadar dünya güzeli olsun

gene yukarda saydığım özellikler varsa bişeyler eksik demektir

• Orası tabiiki öyle ama böyle olsa da fena olmazdı

• İnsanlara göre şekil alsaydık işimiz vardı

0|0
    0|0
  • ne kadar ekmek o kadar köfte. sizin adam akıllı bir hobiniz bile yok. tek bildiğiniz yabancı dizi yabancı müzik. önce kendinizi düzeltin.

0|0
    0|0
    • Bence kızlarda çok ilerleme var.Modayı gayet yakından takip ediyoruz,nerede nasıl giyineceğimizi biliyoruz ama Türk erkekleri kendini hiç geliştirmiyor :/

• göz var nizam var. siz ne yapıyorsunuz. modaymış.

• bizim adımız hıdır elimizden gelen budur

elinizdekiyle yetineceksiniz artık yapacak bişeyyok!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çoğu kızın bunlardan hoşlandığını nereden çıkarttın? Bebe la bunlar almışlar eline oyuncaklarını kaaay kaayy kayıyorlar.

1|3
    1|0
    • İyi sen o ÇOĞU'nun dışında tut kendini,

• bizde niye böyle erkekler yok tamam da peki sende ne var ? ayrıca zaten , linklerde berbat... fazla çocukksu .

1|1
    1|0
    • Linklerdekinin sadece tarzlarını örnek verdim.

• tamam sen haklısın.. tamam sen iyisin kralsın. tamam :D

• Burda haklı-haksız tartışması diye bir şey yoku ama madem öyle evet haklıyım!

• o zaman çoğu kız da kendilerinde değişiklikler yapsın,erkeklerin istediği gibi olsunlar..

0|2
    1|0
  • Sakalı yok la bunların.

0|0
    0|0
Yükleniyor...