Bir insanın sizden nefret ettiğini anladığınız an ne yaparsınız ?

Bir insanın sizden nefret ettiğini anladığınız an ne yaparsınız ?

Sizden nefret eden biri varsa sizin bu durumda yapacağınız şeyler nelerdir?

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Önce benden neden nefret edildiği önemli. Çünkü çok yoğun bir duygu bu. Mantıklı bir açıklaması olursa karşımdakinin o hatamı düzeltme yoluna giderim ( Acaba?! Ki karşımdakinin bendeki değerine göredir bu da). Baktım düzeltemiyorum hatta baktım ki hala nefret ediliyor benden güle güle derim o kişiye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hiç başıma gelmedi. olabildigince uzak dururdum herhalde. banada zarar verebilir. bırakırım kendi nefretinde kudura kudura kendi kendine boğulsun

0|0
    0|0
  • takmam bile..çok da tın..hayatımın içindeyse derhal çıkarırım..çünkü zarar vermeye çalışacaktır. ama durum ciddi ise önlem alırım..mesela eşimin eski kız arkadaşı evime sürekli büyülü şeyler yapıyor. hemde hayatımda olmamasına rağmen..önlem aldım..

1|0
    0|0
    • Büyüyse sorun oluyor babaannem anneme yapıyor...Babam aşırı sinirli agresif biri oluyor.Normalde babam şeker gibi herşeye güler neyse anladın.sen onu...

• anladım..çok günahhhhhh..bu insanlar kuranda lanetlenmiştir..ve afları olmayacaktır.önlem almakta fayda var. allah korusun yuvalar dağılıyor bu yüzden..

• Siz önleminizi alında gerisini takmayın evliliğinize Allah zeval vermesin

• once kendıme bakarım benden ne sebeple nefret edıyor diye eger harbıden bı sebep varsa bunu o kısı ıçın degıl kendım ıçın torpulemeye calısırım ama zaten nefret eden kısı ıçın ben olsamda olurum olmasamda olurum boyle oluncada onunda gozumdekı yerı varlıgın ne getırdıkı yoklugun ne gotursun olur:)umursamam

0|0
    0|0
    • Farklı bir yaklaşım hatayı önce kendimizde aramak

• bence her konuda oyle olmalı hıçbırsey nedensız degıldır

• Valla canım benim görüşüm sakın takma umursama bile eğer senin hakkında birşey derse laf sokmaya çalışma ondan sonra sana daha kötü laf sokarsa işte o zaman rezil olursun ama en önemlisi arkanda seni SATMAYAN birisi SIRRINI tutan birisi olmalı ondan sonra bişey yapamaz aynı sınıftaysanız bakma takma ve altın kural asla o senin yakınında olursa oradan uzaklaşma yoksa ezik diye dalga geçerler ama sana sürekli sataşıyorsa son çare ÖĞRETMEN...
    YARDIMCI OLDUYSAM SEVİNDİM

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmam. Nedenini bile öğrenmek istemem ,iyi ediosa etsin kimse kimseyi sevmek zorunda değil;)

0|0
    0|0
  • Yakınımda birisiyse hayatımdan çıkartırım yakınımda oldukça bana zarar verebilir.

0|0
    0|0
  • Nedenini anlar anlamaz, uzaklaşır kendi haline bırakırım.

0|0
    0|0
  • insanlarla o haddeye gelmem gelmemeye çalışırım dikkatli olurum...

nefret edilecek bişey yapmam yapamam:)

0|0
    0|0
  • İlk başta üzülürüm, ve hatam varsa onu aramaya başlarım. Düzeltmesem bile hatamı biliyim ki içim rahat olsun.

Sonrada o kişiyi hayatımdan silerim. Kim olursa olsun, benden nefret eden ve eskiden bana karşı kin beslemis biri asla arkadaşım olamaz.

0|0
    0|0
  • i love my haters ;))

ya yapcak ne var ki zaten nefret ediyor yol ver gitsin cok da umrumda :) kendisinin kaybi sonucta

0|0
    0|0
  • herşeyi bitiririm

0|0
    0|0
  • daha çok nefret etmesini sağlarım

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmam. Yakınıma bile yaklaşmasına izin vermem sadece..

0|0
    0|0
  • benden nefret ediyorsa aklını aldırmıştır. net. şeker gibi bi insanım şahsen.

0|0
    0|0
  • çevresinde çok fazla bulunmamaya çalışırdım. nefret etmesem de varlığından hoşlanmadığım insanlar var benim de, onları görünce yaşadıklarımı yaşatmak istemem kimseye...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gıcık olurum, hırsımdan çatlarım ve nedenini öğrenmeye çalışırım. Ben de ondan nefret ederim mümkünse :))

İşin aslı;

Hakkımda yanlış bir fikre sahip olduğunu öğrenirsem değiştirmeye ve açıklamaya çalışırım. Kendim yapamasam bile başkaları vasıtası ile bunu yapmaya çalışırım. Ortak dostlarımız varsa devreye sokarım. Ha olmuyor beceremiyor muyum, o zaman işte bende ondan nefret etmeye çalışırım takmamak için :)

1|0
    0|0
  • nefret etmesinden memnun olacağım biriyse gayet mutlu olurum.

nefret etmesini istemediğim biriyse durumu düzeltmeye çalışırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...