Hayat bumu spor yap yap nereye kadar?

2011de boksa başladım maçlara cıktım madalyalar aldım yenildigim oldu burnum çatlak parmaklarımda kırıklar var...5 senedir 7 gün allahın hergünü sabah kardio 65dk... 2 gün agırlık... 3 gün boks... 2 gün off
niye bukadar zorluyoruz kendimizi spora gitmeyince günah işlemiş gibi hissediyorum yav... Seneler oldu azıma kola yağlı yemek tatlı pasta baklava sürmeyeli, bizde insanız gaza getirinde bırakayım şu sporu robotmuyuz biz yav

Güncellemeler:
Yardimci olun arkdaslar napmam lazim
güncel help me beyler

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• valla bende sporcuyum kardesım. body yapıyorum 6 ay calıstım 2 ay bırakmak zorunda kaldım ameliyat oldum yeni yeni iyileşti. inan bana 6 ay boyunca guzel bir vücut yapmıstım 2 ay bırakınca her yerım yag oldu pantalonlar olmuyor ustume, body tshirtler dar tshirtler olmaz oldu. 2 hafta oldu gerı baslayalı. bu illete kapılınca bırakamıyorsun maalesef

1|1
    0|0
    • ya bıktım valla arkadaslara söylüyom olum sıkılmadınızmı diyorum senin motivasyonun düşmüş diyorlar... zevk almamaya basladım artık boks ayakkabılarının baglamak bile işkence gibi geliyor

• geçen yeni kayıt olcak cocuklarla bir konustum bırakıp gittiler abi kafa gitti benim iyice bişeyler yapmam lazım :D

• :D dediiğim gibi 1 hafta bırak anlarsın sporun degerini :D

• bende bir amaçla başladım çok şeyler geçti 6-7 ay hergün kardiyo günlük 10 km koşu nabız 54 bıraktım 6 ayda nabız 70 lere geldi. Sonra vücut geliştirme 2 ay çalış ara 2 ay daha sonra 3 ay bırak anlamsız bir şekilde yağlan şimdi tekrar başladım 1 ay oldu Allah izin verirse bu sefer oranı yakalayıp ara ara yapmayı düşünüyorum yaparsamda güç için çalışcam en azından hipertrofi gibi bir anda dibi görmeyiz ve her zaman işe yarar

0|1
    0|0
Yükleniyor...