Ronaldo vs Ebou,Di Maria vs Riera...

Tamamda Gs iyi takim,ama bu eslesmeleri gordum biraz guldum,R.Madrid kanatlardan cok etkili zaten,nasil durdurulur bu isimler?,bu kadar kolaymi?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sağ ve sol açıkları daha defansif olanları seçer ve ağırlikli görevleri defans olur. Yani 2 sol 2 sağ bek varmış gibi düşün oyunuda ortadan kurar fakat eleyebileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Defansin isi tamam kotu ya,Semih,Dany tecrubesiz isimler

• Pepe en iyi defans bence

• "Bizdede drogba,burak,sneijder ,selçuk ve melo var" :D reali biz öncedende eledik schalkeyede eliyemezsiniz diyodunuz eledik ilk maç berabere tt arenada galibiyet turu atlariz :D :D :D çok komik şu galatasaraylılar ya :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana niye dert oldu? Bu konu Galatasaraylı olanlardan çok olmayanlara batıyor nedense. Herkes işine baksın.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç kolay değil.. Fatih Hoca bilir işini..

Çok pas yapmamız lazım..Umarım ordan gol bulup geliriz...

0|1
    0|0
  • top yuvarlaktır büyük konuşamam hakeden kazanacaktır.

0|0
    0|0
  • İmkansız da değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Real çok rahat...

0|0
    1|0
  • Biz zaten bu sistemde kanatsız oynuyoruz işimiz zor olacak

0|1
    0|1
  • Vur kır parçala taktiği uygulayacak büyük ihtimal.Burak kendini yere atar ceza sahasında alırlar yine maçı

0|0
    1|1
    • la hala burağa laf atıyosunuz herif hermaç gol atıyo kaleler yalama oldu burağın attığı goller yüzünden.

• evet Buraka laf yok dostum

• Yav geçin bu işleri,her maç kendini yerlere atıyor herif.Penaltı kazanırm diye öyle futbolcu olmaz koçum

• :) riera kırmızı kart örebilir bu maçta. Umarım turu atlarız. Eboue bindirmeleri seviyor ancak bu maçta sırf defanta drur ama dursa neye yarar karşısında ronaldo var .S

0|0
    0|0
  • real madridle 6s arasında kalite farkı yok seviye farkı anladınmı seviye farkı var yani kassalar 7-8 tane atarlar ...

0|0
    1|0
  • ulan oraya kadar gelmişiz.daha nolsun.seneye kadroyu güçlendirir.yarı finali de geçeriz inşalah.

0|1
    0|0
  • Ronaldo ws. Sabri..

Immm cok dusundurucu..

0|0
    1|0
  • durduracağınıda nerden çıkardın bence engin baytar oynamalı ronaldoyu sakatlamalı.

0|0
    0|0
  • handikap Real Madrid diyorum o gün. Güzel oran vermezler gerçi ama umut işte.

0|0
    0|0
  • İmkansız

0|0
    1|0
  • Sizde de kanat oynayan sabri var bu kadar endişelenmeyin

0|0
    1|0
Yükleniyor...