Spor yapanlar bir bakabilir mi?

Spora basliycam siz spora basladiginiz ilk gun ne yaptiniz kostunuz mu yoksa egzersiz mi yaptiniz spor hocasi bna ne yaptirir merak ediyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• fitness salonuna gideceksen ilk önce aklına şunu kazı. 2 haftada sen fit bir vücuda ulaşamazsın. sen 6 ay boyunca sıkılmadan hareketlerı yapacaksın. yağlı yemıceksın, şeker yemıceksın, bol su içeceksin, düzenli besleneceksin. İlk 1 hafta hamlıgını attırırlar yavaştan koştururlar bisiklet çevirirsin eliptik bisiklete binersin (ben ona uzay yürüyüşü diyorum :D ) sonra kalca hareketleri squat falan bacak calıstırırlar karın calısırsın sonra calısma biter. Ordaki hoca ilgiliyse bunları yaptırır ama ilgisizse sana şunu şunu yap der oturur yerine

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fitness baslıycaksanız cardio ile başlatabilirler bisiklet yürüyüs airwalker gibi... cok zorlama kendini hafifde olsa açma germe hareketleri yap... ben herkes bana bakıyor gibi hissediyordum zamanla geçti bide bayanların birazdaha kapalı giyinmesi gerek salonlarda :)

0|0
    0|0
  • her sporda koşarsin isnmak için ben hem futbol oynuyorum hem yuzucuyum her sprodan once isinmak icn isinirsin

0|0
    0|0
  • amacına baglı kilo vermekse önce koşu sonra kardiyo egzersizleri

0|0
    0|0
  • İlk zamanlar spor salonunda aletlere alışma olarak geçer cardio ile başlanır zamanla alıştıkça programın değişir.

0|0
    0|0
    • O ne demek

• Yani koşu bandında koşarsın belli bir süre bisiklete binersin amaç kilo vermekse bunlar olur genelde

Kızlar Ne Diyor 1

• Yürüyüş ve spor makinelerini kullanman iyi olur yine hocanın tavsiyelerine uy

0|0
    0|0
Yükleniyor...